| ATEX godkjent | Nei |
|---|---|
| B10d | 6x10^6 |
| Godkjenninger | CCC, CE, CSA US, UL |
| IP-klasse | IP65 |
| Kabelinngang | 1 x M16 x1,5 |
| Kontakttype | Med momentkontakt, 1 NO, 1 NC |
| Manøverfrekvens maks. | 100 ganger/min |
| Materiale hus | Plast |
| Produsentens artikkelnummer | 6088153002 |
|---|---|
| Spenning AC maks. | 240 V |
| Temperaturområde fra | -30 °C |
| Temperaturområde til | 80 °C |
| Termisk merkestrøm | 10 A |
| Tilkobling | Skruklemme |
Her er noen lydfiler
IDEM Safety er en familieeid bedrift fra England med fokus på sensor- og sikkerhetsprodukter. Selskapet ble grunnlagt i 2003 av Medi Motasham og har egen utvikling og produksjon i Wigan, like utenfor Manchester. Medi hadde tidligere roller som teknisk direktør og leder for forskning og utvikling hos EJA/Guardmaster (Allen-Bradley). IDEM Safety er kjent for sine innovative løsninger og legger stor vekt på kvalitet og pålitelighet.
Fiskeindustrien er en av Norges viktigste næringer, både økonomisk og kulturelt. Som en ledende eksportør av sjømat, særlig laks, ørret, torsk og sild, har Norge et velutviklet marked for både ferske og frosne fiskeprodukter. Industrien dekker hele verdikjeden – fra fiskeoppdrett og fangst til videreforedling, emballasje og distribusjon. For å opprettholde konkurransekraften er effektivitet, kvalitet og bærekraft avgjørende.
Trenger du endebrytere til din applikasjon for å detektere når et objekt fysisk er i kontakt med dem? Vi har mange ulike varianter, størrelser og til og med byggbare moduler lagerført. Disse endebryterne er av god kvalitet og vi har endebrytere i både plast og metall lagerført.
IDEM’s HLM-SS endebrytere er designet og produsert i Storbritannia med kraftige rustfrie 316 stålhus og er designet for å brukes som posisjonsføling av bevegelige applikasjoner, f.eks. dører, transportbånd og maskiner.
Sammen med vår produsent IDEM kan vi tilby et bredt sortiment av rustfrie produkter. Fordelen med å velge rustfritt stål er at de er slitesterke og kan også vaskes under høyt trykk og høye temperaturer.
Endebrytere, også kalt posisjonsbrytere, er viktige komponenter i mange automatiserte systemer. De brukes til å registrere posisjoner, utløse signaler eller som sikkerhetselementer i både enkle og komplekse applikasjoner. Men visste du at det finnes ulike funksjonsprinsipper for hvordan en endebryter faktisk reagerer? I denne artikkelen forklarer vi forskjellen mellom momentkontakt og tregtvirkende kontakt, og hjelper deg med å velge riktig type for din applikasjon.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Kontakttype | Produsentens artikkelnummer | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
Endebryter TI2-SU1Z W
Artikkel:
608.8153.002
Kopiert
|
Med momentkontakt, 1 NO, 1 NC
|
6088153002
|
|
||
|
Endebryter TI2-SU1Z HW
Artikkel:
608.8171.016
Kopiert
|
Med momentkontakt, 1 NO, 1 NC
|
6088171016
|
|
||
|
Endebryter TI2-SU1 AD
Artikkel:
608.8187.028
Kopiert
|
Med momentkontakt, 1 NO, 1 NC
|
6088187028
|
|
||
|
Endebryter TI2-SU1Z RIW
Artikkel:
608.8167.008
Kopiert
|
Med momentkontakt, 1 NO, 1 NC
|
6088167008
|
|
||
|
Endebryter TI2-SU1Z AH
Artikkel:
608.8185.022
Kopiert
|
Med momentkontakt, 1 NO, 1 NC
|
6088185022
|
|
||
|
Endebryter TI2-SU1 FF
Artikkel:
608.8190.040
Kopiert
|
Med momentkontakt, 1 NO, 1 NC
|
6088190040
|
|
||
|
Endebryter TI2-U1ZW
Artikkel:
608.8103.001
Kopiert
|
Uten momentkontakt, 1 NO, 1 NC
|
6088103001
|
|
||
|
Endebryter TI2-A2Z W
Artikkel:
608.8803.003
Kopiert
|
Uten momentkontakt, 2 NC
|
6088803003
|
|
Velg variant i listen