Våre ansatte

Joachim Bjelland
Produktansvarlig
90 78 55 81 90 78 55 81
joachim.bjelland@oem.no Send e-post

Betjeningsmateriell, klimakontroll, kontaktorer, rekkeklemmer, releer, signalomformere, sikringer, strømforsyninger, tellere

Martin Stensland
Produktansvarlig
90 66 12 61 90 66 12 61
martin.stensland@oem.no Send e-post

Kontroll/overvåkningsreleer, PLS, akselkoblinger, gir, linære produkter, motorer, motorstyringer, tannreimer/transmisjoner

Svein Erik Eliassen
Produktansvarlig
40 92 30 52 40 92 30 52
svein-erik.eliassen@oem.no Send e-post

Fotoceller, sensorer, endebrytere, industrikontakter, kabel, kapslinger, linenødstopp, varslingsprodukter

Kjetil Gulliksrud
Produktansvarlig
46 13 00 31 46 13 00 31
 kjetil.gulliksrud@oem.no Send e-post

Digitale display, kraft/lastceller, nivåkomponenter, temperaturbrytere, temperaturfølere, trykkbrytere, trykktransmittere

Jan Kristian Jansen
Produktansvarlig
92 42 79 86 92 42 79 86
jankristian.jansen@oem.no Send e-post

Ventiler, koblinger/fittings, luftbehandling, luftslanger, luftsylinder, proporsjonalteknikk

Mikko
Mikko Mannermaa
Produktansvarlig
95 92 94 42 95 92 94 42
mikko.mannermaa@oem.no Send e-post

Alle typer pumper, flowkomponenter

Kim Larsen
Distriktsansvarlig
95 19 92 79 95 19 92 79
kim.larsen@oem.no Send e-post

Lars Martin Hoftun
Distriktsansvarlig
95 24 36 86 95 24 36 86
lars.hoftun@oem.no Send e-post

Espen Holm
Distriktsansvarlig
92 42 25 49 92 42 25 49
espen.holm@oem.no Send e-post

Øyvind Andersson
Distriktsansvarlig
94 16 55 22 94 16 55 22
oyvind.andersson@oem.no Send e-post

Tommy Brurberg Hansen
Salgsleder/KAM Kabel
90 89 49 30 90 89 49 30
tommy.brurberg@oem.no Send e-post

Rolf Selbo
Avdelningsleder
41 24 69 71 41 24 69 71
rolf.selbo@oem.no Send e-post

Finn Halmrast
Adm. Direktør
41 24 69 72 41 24 69 72
finn.halmrast@oem.no Send e-post

Kari Jahren
Økonomiansvarlig
90 88 40 14 90 88 40 14
kari.jahren@oem.no Send e-post

Benita Stevnhoved
Kundesupport
32 21 05 05 32 21 05 05
benita.stevnhoved@oem.no Send e-post

Eirik Øvereng
Inneselger
95 07 66 40 95 07 66 40
eirik.overeng@oem.no Send e-post

Therese Holmgren
Markedsansvarlig
45 61 31 33 45 61 31 33
therese.holmgren@oem.no Send e-post

Kundesupport

32 21 05 05

Send e-post