Våre ansatte

Kundesupport
Kundesupport / Ordremottak
32 21 05 05 32 21 05 05
post@oem.no Send e-post
Eirik Øvereng
Eirik Øvereng
Kundesupport/Innesalg
32 21 05 05 32 21 05 05
post@oem.no Send e-post

Nordland, Troms, Finnmark

Kundesupport
Maria Rodriguez
Kundesupport / Produktassistent
32 21 05 05 32 21 05 05
post@oem.no Send e-post
Joachim Bjelland
Joachim Bjelland
Produktansvarlig
90 78 55 81 90 78 55 81
joachim.bjelland@oem.no Send e-post

Betjeningsmateriell, klimakontroll, kontaktorer, rekkeklemmer, releer, signalomformere, sikringer, strømforsyninger, tellere

Martin Stensland
Martin Stensland
Produktansvarlig
90 66 12 61 90 66 12 61
martin.stensland@oem.no Send e-post

Tids-/kontrollreléer, PLS, industri PC, I/O moduler, akselkoblinger, gir, linære produkter, motorer, motorstyringer, transmisjoner

Therese Reenaas Ekeberg
Therese Reenaas Ekeberg
Produktansvarlig
47 60 45 43 47 60 45 43
therese.ekeberg@oem.no Send e-post

Sensorer, mekaniske brytere, linenødstopp, laserscannere, kontakter & I/O-sentraler, sikkerhetsreléer, klemsikring, kapslinger & skap og varslingsprodukter

Jan Kristian Jansen
Jan Kristian Jansen
Produktansvarlig
92 42 79 86 92 42 79 86
jankristian.jansen@oem.no Send e-post

Ventiler, koblinger/fittings, luftbehandling, luftslanger, luftsylinder, proporsjonalteknikk

Mariann Lundgrenn
Mariann Lundgrenn
Produktansvarlig
99 59 11 29 99 59 11 29
mariann.lundgrenn@oem.no Send e-post

Digitale display, trykk, temperatur og nivåkomponenter.

Rolf Selbo
Rolf Selbo
Produktansvarlig
41 24 69 71 41 24 69 71
rolf.selbo@oem.no Send e-post

Pumper

Mikko Mannermaa
Mikko Mannermaa
Produktansvarlig
95 92 94 42 95 92 94 42
mikko.mannermaa@oem.no Send e-post

Pumper

Vegar Sommerstad Haugland
Vegar Haugland
Produktansvarlig
95 22 07 40 95 22 07 40
vegar.haugland@oem.no Send e-post

Kabel

Lars Martin Hoftun
Lars Martin Hoftun
Salgssjef
95 24 36 86 95 24 36 86
lars.hoftun@oem.no Send e-post

Østfold, Hedmark, Trøndelag

Anders Hagelund
Anders Hagelund
Distriktsansvarlig
99 52 03 69 99 52 03 69
anders.hagelund@oem.no Send e-post

Oslo, Vestfold, Agder

Bjørn Egil Helgerud
Bjørn Egil Helgerud
Distriktsansvarlig
48 26 79 43 48 26 79 43
bjorn.helgerud@oem.no Send e-post

Telemark, Rogaland

Espen-Andre OEM Automatic
Espen-André Bodin
Distriktsansvarlig
90 23 41 54 90 23 41 54
espen.bodin@oem.no Send e-post

Akershus, Oppland, Møre og Romsdal

Espen Solheim
Espen Solheim
Distriksansvarlig
46 70 14 51 46 70 14 51
espen.solheim@oem.no Send e-post

Buskerud, Vestland

Espen Wulfsberg
Espen Wulfsberg
Avdelingsleder Pumper / Trykk & Flow
92 42 25 49 92 42 25 49
espen.holm@oem.no Send e-post

Pumper

Therese Holmgren
Therese Holmgren
Markedsansvarlig
45 61 31 33 45 61 31 33
therese.holmgren@oem.no Send e-post
Fin Halmrast
Finn Halmrast
Adm. Direktør
41 24 69 72 41 24 69 72
finn.halmrast@oem.no Send e-post
Kari Jahren
Kari Jahren
Økonomiansvarlig
90 88 40 14 90 88 40 14
kari.jahren@oem.no Send e-post
Kundesupport

For pris og leveringstid, logg inn eller ta kontakt med vår kundesupport

phone 32 21 05 05

Send e-post Send e-post