HARTING
Haraxkontakten finnes nå med panelmontering, man sparer både tid og plass ved å benytte denne kontakten. Det kreves ikke noe spesialverktøy for tilkobling og de kan benyttes om igjen opptil 10 ganger. Denne serien er skjermet og har en IP67 grad. Det finnes to ulike kodinger, A- og D-kode. Om man ønsker, finnes også M12-kontakten med krimptilkobling.
| Tilkobling | IDC |
|---|---|
| Type | Hann |
| Antall poler | 4 |
| Størrelse | M12 |
| Modell | Panelmontasje |
| Koding | A |
| Leder min. | 0,14 mm² |
| Leder maks. | 0,34 mm² |
| Merkestrøm | 4 A |
| Merkespenning | 50 V |
|---|---|
| IP-klasse | IP65, IP67 |
| Kabeldiameter min. | 4,5 mm |
| Kabeldiameter maks. | 8,8 mm |
| Temperaturområde fra | -40 °C |
| Temperaturområde til | 85 °C |
| Godkjenninger | CSA, UL |
Haraxkontakten finnes nå med panelmontering, man sparer både tid og plass ved å benytte denne kontakten. Det kreves ikke noe spesialverktøy for tilkobling og de kan benyttes om igjen opptil 10 ganger. Denne serien er skjermet og har en IP67 grad. Det finnes to ulike kodinger, A- og D-kode. Om man ønsker, finnes også M12-kontakten med krimptilkobling.
Her er noen lydfiler
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Tilkobling | Type | Antall poler | Størrelse | Modell | Koding | Leder min. | Leder maks. | Merkestrøm | Merkespenning | IP-klasse | Kabeldiameter min. | Kabeldiameter maks. | Temperaturområde fra | Temperaturområde til | Godkjenninger | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
HARAX M12A 4-pol hann skjermet panelkontakt
Artikkel:
21033211425
Kopiert
|
IDC
|
Hann
|
4
|
M12
|
Panelmontasje
|
A
|
0,14 mm²
|
0,34 mm²
|
4 A
|
50 V
|
IP65, IP67
|
4,5 mm
|
8,8 mm
|
-40 °C
|
85 °C
|
CSA, UL
|
|
||
|
HARAX M12A 4-pol hunn skjermet panelkontakt
Artikkel:
21033212425
Kopiert
|
IDC
|
Hunn
|
4
|
M12
|
Panelmontasje
|
A
|
0,14 mm²
|
0,34 mm²
|
4 A
|
50 V
|
IP65, IP67
|
4,5 mm
|
8,8 mm
|
-40 °C
|
85 °C
|
CSA, UL
|
|
||
|
HARAX M12D 4-pol hunn skjermet panelkontakt
Artikkel:
21033812425
Kopiert
|
IDC
|
Hunn
|
4
|
M12
|
Panelmontasje
|
D
|
0,14 mm²
|
0,34 mm²
|
4 A
|
50 V
|
IP65, IP67
|
4,5 mm
|
8,8 mm
|
-40 °C
|
85 °C
|
CSA, UL
|
|
||
|
HARAX M12D 4-pol hann skjermet panelkontakt
Artikkel:
21033811425
Kopiert
|
IDC
|
Hann
|
4
|
M12
|
Panelmontasje
|
D
|
0,14 mm²
|
0,34 mm²
|
4 A
|
50 V
|
IP65, IP67
|
4,5 mm
|
8,8 mm
|
-40 °C
|
85 °C
|
CSA, UL
|
|
Velg variant i listen