ENTRELEC
Fjærklemme med 4 tilkoblinger + 1 test |
| Avisoleringslengde | 9,5 mm |
|---|---|
| Merkespenning CSA | 600 V |
| Merkespenning IEC | 800 V |
| Merkespenning UL | 600 V |
| Merkestrøm CSA | 15 A |
| Merkestrøm IEC | 24 A |
| Merkestrøm UL | 15 A |
| Miljøklasse | 3 |
| Nominelt tversnitt CSA | 2,5 AWG |
| Tverrsnitt enleder IEC maks. | 4 mm² |
| Tverrsnitt enleder IEC min. | 0,12 mm² |
|---|---|
| Tverrsnitt enleder UL maks. | 12 AWG |
| Tverrsnitt enleder UL min. | 26 AWG |
| Tverrsnitt flerleder IEC maks. | 2,5 mm² |
| Tverrsnitt flerleder IEC min. | 0,12 mm² |
| Tverrsnitt flerleder UL maks. | 12 AWG |
| Tverrsnitt flerleder UL min. | 26 AWG |
| Tverrsnitt med isolert endehylse IEC maks. | 2,5 mm² |
| Tverrsnitt med isolert endehylse IEC min. | 0,5 mm² |
Fjærklemme med 4 tilkoblinger + 1 test |
Her er noen lydfiler
Lützes ethernetklemme lar deg tilkoble Ethernet- eller Profinetkabler fra felt til styreskap. Med Cat.6A får du en klemme som både er raskere og sikrere enn tradisjonelle Cat 5 og som dessuten ikke krever spesialverktøy ved installasjon.
I dagens hektiske miljø er effektivitet og pålitelighet to avgjørende faktorer i industrisektoren. Behovet for strømlinjeformede prosesser, reduserte installasjonstider og pålitelige tilkoblinger har ført til bruk av push-in-teknologi, som har vunnet popularitet de siste 20-30 årene og brukt som et alternativ til skruklemmer.
TE Connectivity (Entrelec) lanserer nye brukervennlige universalklemmer og Push-in distribusjonsklemmer, perfekt for deg som har plassmangel i applikasjonen og ønsker å finne en økonomisk løsning som er bærekraftig på sikt.
Unngå unødvendige trinn og forenkle installasjonen.
IPX8 -hurtigkontakten er tatt frem for å beskytte skjøting av ledninger i skitne og fuktige miljøer. Installasjonen er rask og sikker og krever ingen verktøy.
Leter du etter plassbesparende og hurtigmonterte distribusjonsblokker? Da skal du velge Entrelec DBL-serie. Serien kommer med 1-2 innganger og har mellom 7-12 utganger fra 80-400 A.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Pris | ||
|---|---|---|---|
D2.5/5.I.4L Fjærklemme 4 tilkoblinger
Artikkel:
39907102
Kopiert
|
|
||
D2.5/5.I.P.4L Fjærklemme 4 tilkoblinger
Artikkel:
39907304
Kopiert
|
|
||
D2.5/5.I.N.4L Fjærklemme 4 tilkoblinger
Artikkel:
39907015
Kopiert
|
|
Velg variant i listen