ADVANTECH
ADAM-modulene fra Advantech sørger for enkel innsamlingen av data fra både analoge og digitale I/O'er.
Modulene er meget avanserte, og kan enten brukes til ren innsamling av data via Modbus til et overordnet system, eller alternativt koblet direkte til en applikasjon hvor man kommuniserer mot den integrerte webserveren (fult konfigurerbar).
Ved å stable modulene på hverandre, sparer man mye plass.
| Analoge innganger | 8 |
|---|---|
| Bredde | 70 mm |
| Driftspenning DC maks. | 48 V |
| Driftspenning DC min. | 10 V |
| Dybde | 30 mm |
| Effektforbruk | 1,2 W |
| Godkjenninger | CE, FCC, RoHS, UL |
|---|---|
| Lengde | 112 mm |
| Temperaturområde fra | -40 °C |
| Temperaturområde til | 85 °C |
ADAM-modulene fra Advantech sørger for enkel innsamlingen av data fra både analoge og digitale I/O'er.
Modulene er meget avanserte, og kan enten brukes til ren innsamling av data via Modbus til et overordnet system, eller alternativt koblet direkte til en applikasjon hvor man kommuniserer mot den integrerte webserveren (fult konfigurerbar).
Ved å stable modulene på hverandre, sparer man mye plass.
Her er noen lydfiler
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Analoge innganger | Digitale innganger | Digitale utganger | Driftspenning DC maks. | Temperaturområde fra | Temperaturområde til | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
8-ch Isolated Analog input Mobus RTU
Artikkel:
ADAM-4117-AE
Kopiert
|
8
|
|
|
48 V
|
-40 °C
|
85 °C
|
|
||
16-Ch Isolated Digital I/O Module Modbus
Artikkel:
ADAM-4055-BE
Kopiert
|
|
8 pc
|
8 pc
|
30 V
|
-10 °C
|
70 °C
|
|
||
8-Ch Analog Input Module ASCI
Artikkel:
ADAM-4017-D2E
Kopiert
|
6
|
|
|
30 V
|
-10 °C
|
70 °C
|
|
||
8-ch Analog Input Module with Modbus
Artikkel:
ADAM-4017+-CE
Kopiert
|
8
|
|
|
30 V
|
-10 °C
|
70 °C
|
|
Velg variant i listen