IDEM
Den eksplosjonssikre sikkerhetsbryteren CM3-EX for bruk i farlige miljøer er konstuert for å låse engslede, skyve eller avtagbare dører eller luker. Alle elektriske komponenter er fullstendig innkapslet og innkapset med en rustfri bakplate for å hindre tukling med produktet.
| Arbeidstemperatur | -20°C - 80°C |
|---|---|
| ATEX godkjent | Ja |
| Contact rating max | 230Vac/24Vdc 0.6A |
| Feste | 2 x M4 |
| Godkjenninger | ISO 13849-1, ISO 14119, EN60204-1, EN62061, EN60947-5-1, UL 508 |
| Integrert LED | Nei |
| IP-klasse | IP67 |
| Kabellengde | 5 m |
| Kontaktfunksjon | 2NC 1NO |
|---|---|
| Materiale sentral | SS316 |
| PFHd | 2.52 x 10⁻⁸ |
| PL | e acc. ISO13849-1 |
| Recommended mounting gap | 5 mm |
| SIL | 3 acc. EN62061 |
| Switching current min | 10Vdc 1mA |
Den eksplosjonssikre sikkerhetsbryteren CM3-EX for bruk i farlige miljøer er konstuert for å låse engslede, skyve eller avtagbare dører eller luker. Alle elektriske komponenter er fullstendig innkapslet og innkapset med en rustfri bakplate for å hindre tukling med produktet.
Her er noen lydfiler
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Kabellengde | Pris | ||
|---|---|---|---|---|
|
CM3-Ex 5m 2NC 1NO
Artikkel:
903101
Kopiert
|
5 m
|
|
||
|
CM3-Ex 10m 2NC 1NO
Artikkel:
903102
Kopiert
|
10 m
|
|
Velg variant i listen