IDEM
LMZ-sikkerhetsbryteren for berøringsfri maskinbeskyttelse har RFID-kodet sensor og OSSD PNP-utganger, og oppfyller strenge kodingskrav og type 4-samsvar med ISO14119. Den rektangulære designen har en lavprofil, industristandard monteringsanordning som er robust og motstandsdyktig mot kjemisk rengjøring.| Aktiveringsavstand | 12 mm |
|---|---|
| Arbeidstemperatur | -25°C - 80°C |
| Contact rating max | 24Vdc 0.2A |
| Feste | 2 x M4 |
| Godkjenninger | ISO 13849-1, ISO 14119, EN60204-1, EN62061, EN60947-5-1, CE, cULus, TÜV, UL 508 |
| Integrert LED | Ja |
| IP-klasse | IP67, IP69K |
| Kabellengde | 5 m |
| Kategori sikkerhet | 4 |
| Kontaktfunksjon | 2 x OSSD, PNP |
|---|---|
| Lederareal | 0,25 mm² |
| Materiale sentral | SS316 |
| PL | e acc. EN ISO13849-1 |
| Recommended mounting gap | 5 mm |
| SIL | 3 acc. IEC62061 |
| Strøm min. | 1mA |
LMZ-sikkerhetsbryteren for berøringsfri maskinbeskyttelse har RFID-kodet sensor og OSSD PNP-utganger, og oppfyller strenge kodingskrav og type 4-samsvar med ISO14119. Den rektangulære designen har en lavprofil, industristandard monteringsanordning som er robust og motstandsdyktig mot kjemisk rengjøring.Her er noen lydfiler
Med PROFIsafe over PROFINET får du en løsning som kombinerer høyeste sikkerhetsnivå med sømløs kommunikasjon og enkel installasjon.
Maskinsikkerhet blir stadig mer integrert og nettverksbasert, og hos OEM Automatic finner du låsbare håndtak og brytere med PROFIsafe som gir høy driftssikkerhet, kortere nedetid og enklere konstruksjon. Alle produktene våre er robuste, konfigurerbare og uavhengige av merke, og de kan enkelt integreres i både nye og eksisterende automasjonssystemer.
IDEM Safety er en familieeid bedrift fra England med fokus på sensor- og sikkerhetsprodukter. Selskapet ble grunnlagt i 2003 av Medi Motasham og har egen utvikling og produksjon i Wigan, like utenfor Manchester. Medi hadde tidligere roller som teknisk direktør og leder for forskning og utvikling hos EJA/Guardmaster (Allen-Bradley). IDEM Safety er kjent for sine innovative løsninger og legger stor vekt på kvalitet og pålitelighet.
Sammen med vår produsent IDEM kan vi tilby et bredt sortiment av rustfrie produkter. Fordelen med å velge rustfritt stål er at de er slitesterke og kan også vaskes under høyt trykk og høye temperaturer.
Vi har utvidet sortimentet vårt og startet samarbeid med den danske produsenten NTF Aalborg A/S. NTF er kjent for sikkerhetsgjerder i rustfritt stål av høy kvalitet, utviklet for krevende industrielle miljøer.
I mange år har xenon strobeteknologi vært mye brukt for å skape kraftige varslingssignaler. I dag har LED teknologi blitt den nye standarden innen industriell varsling, med store fordeler innen ytelse, pålitelighet og visuell oppfattelse.
De nye S202A-MC sensorene gir omfattende konfigurasjonsmuligheter og er utviklet for å dekke et bredt spekter av industrielle applikasjoner. Å sikre maksimal produktivitet og brukersikkerhet i systemet ditt har aldri vært enklere.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Kabellengde | Pris | ||
|---|---|---|---|---|
|
LMZ-U 5M OSSD
Artikkel:
412101
Kopiert
|
5 m
|
|
||
|
LMZ-U QC-M12 OSSD
Artikkel:
412103
Kopiert
|
0,25 m
|
|
Velg variant i listen