IDEM
Linenødstopp-serien GLHL og GLHR fra Idem Safety er en robust linenødstopp i støpt stål designet for å beskytte lengder opp til 125m ved bruk av to brytere eller opptil 100m med en enkelt bryter. Dette gir en kostnadseffektiv løsning og minsker kabellegging.
De støpte husene er robuste og kan derfor brukes både ute og inne.
| Arbeidstemperatur | -25°C +80°C |
|---|---|
| Feste | 4 x M5 |
| Godkjenninger | EN60947-5-5, ISO 13850, ISO 13849-1, EN62061, EN60947-5-1, UL 508, CE, cULus, TÜV |
| Integrert LED | Ja |
| Integrert nødstopp | Ja |
| IP-klasse | IP67 |
| Kabelgjennomføring | 4 x M20 |
| Kontaktfunksjon | 4NC 2NO |
| Materiale kontakt | Sølv |
|---|---|
| Materiale sentral | Formstøpt metall |
| Matespenning LED | 24Vdc |
| PFHd | <1.0 x 10⁻⁷ |
| Tension force (typical mid setting) | 130 N |
| Termisk strøm (lth) | 10 A |
| Vekt | 1030 g |
Linenødstopp-serien GLHL og GLHR fra Idem Safety er en robust linenødstopp i støpt stål designet for å beskytte lengder opp til 125m ved bruk av to brytere eller opptil 100m med en enkelt bryter. Dette gir en kostnadseffektiv løsning og minsker kabellegging.
De støpte husene er robuste og kan derfor brukes både ute og inne.
Her er noen lydfiler
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Integrert LED | Integrert nødstopp | Matespenning LED | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
GLHL M20 '4NC 2NO' E Stop & LED 24V
Artikkel:
141005A
Kopiert
|
Ja
|
Ja
|
24Vdc
|
|
||
|
GLHL M20 4NC 2NO
Artikkel:
141037
Kopiert
|
Nei
|
Nei
|
|
|
||
GLHR M20 '4NC 2NO' E Stop & LED 24V
Artikkel:
141009A
Kopiert
|
Ja
|
Ja
|
24Vdc
|
|
Velg variant i listen