ENTRELEC
OBS! klemmene er tette, ingen endeplate behøves.
Klemmene har universalfeste som passer både TS35- og TS32-skinner
| Antall tilkoblinger | 2 pc |
|---|---|
| Avisoleringslengde | 17 mm |
| Bredde | 16 mm |
| Dybde | 49 mm |
| Farge | Grå |
| Forpakningsstørrelse | 20 pc |
| Godkjenninger | CE, CSA, Gost R, RoHS, USR CNR |
| Høyde | 54 mm |
| IP-klasse | IP20 |
| Materiale | Polyamid |
| Merkespenning CSA | 600 V |
| Merkespenning IEC | 1000 V |
| Merkespenning UL | 600 V |
| Merkestrøm CSA | 150 A |
| Merkestrøm IEC | 125 A |
| Merkestrøm UL | 150 A |
| Miljøklasse | 3 |
|---|---|
| Nominelt tversnitt CSA | 0 AWG |
| Nominelt tversnitt IEC | 35 mm² |
| Nominelt tversnitt UL | 0 AWG |
| Skrutrekker | 6,5 Ø mm |
| Støtspenning | 8000 V |
| Tiltrekkingsmoment maks. | 3 |
| Tiltrekkingsmoment min. | 2,8 |
| Tverrsnitt enleder IEC maks. | 50 mm² |
| Tverrsnitt enleder IEC min. | 6 mm² |
| Tverrsnitt enleder UL maks. | 0 AWG |
| Tverrsnitt enleder UL min. | 10 AWG |
| Tverrsnitt flerleder IEC maks. | 35 mm² |
| Tverrsnitt flerleder IEC min. | 6 mm² |
| Vekt | 50 g |
OBS! klemmene er tette, ingen endeplate behøves.
Klemmene har universalfeste som passer både TS35- og TS32-skinner
Her er noen lydfiler
Lützes ethernetklemme lar deg tilkoble Ethernet- eller Profinetkabler fra felt til styreskap. Med Cat.6A får du en klemme som både er raskere og sikrere enn tradisjonelle Cat 5 og som dessuten ikke krever spesialverktøy ved installasjon.
I dagens hektiske miljø er effektivitet og pålitelighet to avgjørende faktorer i industrisektoren. Behovet for strømlinjeformede prosesser, reduserte installasjonstider og pålitelige tilkoblinger har ført til bruk av push-in-teknologi, som har vunnet popularitet de siste 20-30 årene og brukt som et alternativ til skruklemmer.
TE Connectivity (Entrelec) lanserer nye brukervennlige universalklemmer og Push-in distribusjonsklemmer, perfekt for deg som har plassmangel i applikasjonen og ønsker å finne en økonomisk løsning som er bærekraftig på sikt.
Unngå unødvendige trinn og forenkle installasjonen.
IPX8 -hurtigkontakten er tatt frem for å beskytte skjøting av ledninger i skitne og fuktige miljøer. Installasjonen er rask og sikker og krever ingen verktøy.
Leter du etter plassbesparende og hurtigmonterte distribusjonsblokker? Da skal du velge Entrelec DBL-serie. Serien kommer med 1-2 innganger og har mellom 7-12 utganger fra 80-400 A.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Farge | Kortsluttningsstrøm 1 sek | Merkespenning CSA | Merkespenning IEC | Merkespenning UL | Merkestrøm CSA | Merkestrøm IEC | Merkestrøm UL | Støtspenning | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M35/16 Rekkeklemme Grå
Artikkel:
11512407
Kopiert
|
Grå
|
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
150 A
|
125 A
|
150 A
|
8000 V
|
|
||
M35/16.N Rekkeklemme Blå
Artikkel:
12512401
Kopiert
|
Blå
|
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
150 A
|
125 A
|
150 A
|
8000 V
|
|
||
|
M35/16 Rekkeklemme Gul
Artikkel:
10512416
Kopiert
|
Gul
|
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
150 A
|
125 A
|
150 A
|
8000 V
|
|
||
|
M35/16.P Jordklemme
Artikkel:
16511114
Kopiert
|
Gul/grønn
|
4200 A
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velg variant i listen