ENTRELEC
Klemmene passer både TS35 og TS32 -skinne.
| Antall tilkoblinger | 2 pc |
|---|---|
| Avisoleringslengde | 12 mm |
| Bredde | 8 mm |
| Dybde | 44,5 mm |
| Farge | Grå |
| Forpakningsstørrelse | 50 pc |
| Godkjenninger | CE, CSA, Gost R, RoHS, UL |
| Høyde | 48 mm |
| IP-klasse | IP20 |
| Materiale | Polyamid |
| Merkespenning CSA | 600 V |
| Merkespenning IEC | 1000 V |
| Merkespenning UL | 600 V |
| Merkestrøm CSA | 50 A |
| Merkestrøm IEC | 41 A |
| Merkestrøm UL | 50 A |
| Miljøklasse | 3 |
|---|---|
| Nominelt tversnitt CSA | 8 AWG |
| Nominelt tversnitt IEC | 6 mm² |
| Nominelt tversnitt UL | 8 AWG |
| Skrutrekker | 4 Ø mm |
| Støtspenning | 8000 V |
| Tiltrekkingsmoment maks. | 1 |
| Tiltrekkingsmoment min. | 0,8 |
| Tverrsnitt enleder IEC maks. | 10 mm² |
| Tverrsnitt enleder IEC min. | 0,5 mm² |
| Tverrsnitt enleder UL maks. | 8 AWG |
| Tverrsnitt enleder UL min. | 22 AWG |
| Tverrsnitt flerleder IEC maks. | 6 mm² |
| Tverrsnitt flerleder IEC min. | 0,5 mm² |
| Vekt | 12,8 g |
Klemmene passer både TS35 og TS32 -skinne.
Her er noen lydfiler
Lützes ethernetklemme lar deg tilkoble Ethernet- eller Profinetkabler fra felt til styreskap. Med Cat.6A får du en klemme som både er raskere og sikrere enn tradisjonelle Cat 5 og som dessuten ikke krever spesialverktøy ved installasjon.
I dagens hektiske miljø er effektivitet og pålitelighet to avgjørende faktorer i industrisektoren. Behovet for strømlinjeformede prosesser, reduserte installasjonstider og pålitelige tilkoblinger har ført til bruk av push-in-teknologi, som har vunnet popularitet de siste 20-30 årene og brukt som et alternativ til skruklemmer.
TE Connectivity (Entrelec) lanserer nye brukervennlige universalklemmer og Push-in distribusjonsklemmer, perfekt for deg som har plassmangel i applikasjonen og ønsker å finne en økonomisk løsning som er bærekraftig på sikt.
Unngå unødvendige trinn og forenkle installasjonen.
IPX8 -hurtigkontakten er tatt frem for å beskytte skjøting av ledninger i skitne og fuktige miljøer. Installasjonen er rask og sikker og krever ingen verktøy.
Leter du etter plassbesparende og hurtigmonterte distribusjonsblokker? Da skal du velge Entrelec DBL-serie. Serien kommer med 1-2 innganger og har mellom 7-12 utganger fra 80-400 A.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Antall tilkoblinger | Dybde | Farge | Godkjenninger | IP-klasse | Kortsluttningsstrøm 1 sek | Merkespenning CSA | Merkespenning IEC | Merkespenning UL | Merkestrøm CSA | Merkestrøm UL | Miljøklasse | Nominelt tversnitt CSA | Skrutrekker | Støtspenning | Vekt | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
M6/8 Rekkeklemme Grå
Artikkel:
11511811
Kopiert
(EL1260807)
Kopiert
|
2 pc
|
44,5 mm
|
Grå
|
CE, CSA, Gost R, RoHS, UL
|
IP20
|
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
50 A
|
50 A
|
3
|
8 AWG
|
4 Ø mm
|
8000 V
|
12,8 g
|
|
||
|
M6/8.N Rekkeklemme Blå
Artikkel:
12511813
Kopiert
|
2 pc
|
44,5 mm
|
Blå
|
CE, CSA, Gost R, RoHS, UL
|
IP20
|
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
50 A
|
50 A
|
3
|
8 AWG
|
4 Ø mm
|
8000 V
|
12,8 g
|
|
||
M6/8 Rekkeklemme Gul
Artikkel:
10511820
Kopiert
|
2 pc
|
44,5 mm
|
Gul
|
CE, CSA, Gost R, RoHS, UL
|
IP20
|
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
50 A
|
50 A
|
3
|
8 AWG
|
4 Ø mm
|
8000 V
|
12,8 g
|
|
||
|
M6/8 Rekkeklemme Oransje
Artikkel:
10500422
Kopiert
|
2 pc
|
44,5 mm
|
Oransje
|
CE, CSA, Gost R, RoHS, UL
|
IP20
|
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
50 A
|
50 A
|
3
|
8 AWG
|
4 Ø mm
|
8000 V
|
12,8 g
|
|
||
|
D6/8.P Jordklemme klipses på skinnen
Artikkel:
16583021
Kopiert
|
|
49,7 mm
|
Gul/grønn
|
CE, Gost R, RoHS, USR CNR
|
|
720 A
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
M6/8.P Jordklemme med metallfot
Artikkel:
16511417
Kopiert
|
2 pc
|
43,5 mm
|
Gul/grønn
|
CE, CSA, Gost R, UL
|
|
720 A
|
|
|
|
|
|
3
|
|
4 Ø mm
|
|
26 g
|
|
Velg variant i listen