ENTRELEC
Klemmene har universalfeste som passer både TS35- og TS32-skinner (EN50022, 50035).
| Antall tilkoblinger | 3 pc |
|---|---|
| Avisoleringslengde | 9,5 mm |
| Bredde | 6 mm |
| Dybde | 51,5 mm |
| Farge | Grå |
| Forpakningsstørrelse | 50 pc |
| Godkjenninger | CE, CSA, Gost R, RoHS, UL |
| Høyde | 48 mm |
| IP-klasse | IP20 |
| Materiale | Polyamid |
| Merkespenning CSA | 600 V |
| Merkespenning IEC | 1000 V |
| Merkespenning UL | 600 V |
| Merkestrøm CSA | 30 A |
| Merkestrøm IEC | 32 A |
| Merkestrøm UL | 30 A |
| Miljøklasse | 3 |
|---|---|
| Nominelt tversnitt CSA | 10 AWG |
| Nominelt tversnitt IEC | 4 mm² |
| Nominelt tversnitt UL | 10 AWG |
| Skrutrekker | 4 Ø mm |
| Støtspenning | 8000 V |
| Tiltrekkingsmoment maks. | 0,8 |
| Tiltrekkingsmoment min. | 0,5 |
| Tverrsnitt enleder IEC maks. | 4 mm² |
| Tverrsnitt enleder IEC min. | 0,2 mm² |
| Tverrsnitt enleder UL maks. | 10 AWG |
| Tverrsnitt enleder UL min. | 22 AWG |
| Tverrsnitt flerleder IEC maks. | 4 mm² |
| Tverrsnitt flerleder IEC min. | 0,22 mm² |
| Vekt | 8,2 g |
Klemmene har universalfeste som passer både TS35- og TS32-skinner (EN50022, 50035).
Her er noen lydfiler
Lützes ethernetklemme lar deg tilkoble Ethernet- eller Profinetkabler fra felt til styreskap. Med Cat.6A får du en klemme som både er raskere og sikrere enn tradisjonelle Cat 5 og som dessuten ikke krever spesialverktøy ved installasjon.
I dagens hektiske miljø er effektivitet og pålitelighet to avgjørende faktorer i industrisektoren. Behovet for strømlinjeformede prosesser, reduserte installasjonstider og pålitelige tilkoblinger har ført til bruk av push-in-teknologi, som har vunnet popularitet de siste 20-30 årene og brukt som et alternativ til skruklemmer.
TE Connectivity (Entrelec) lanserer nye brukervennlige universalklemmer og Push-in distribusjonsklemmer, perfekt for deg som har plassmangel i applikasjonen og ønsker å finne en økonomisk løsning som er bærekraftig på sikt.
Unngå unødvendige trinn og forenkle installasjonen.
IPX8 -hurtigkontakten er tatt frem for å beskytte skjøting av ledninger i skitne og fuktige miljøer. Installasjonen er rask og sikker og krever ingen verktøy.
Leter du etter plassbesparende og hurtigmonterte distribusjonsblokker? Da skal du velge Entrelec DBL-serie. Serien kommer med 1-2 innganger og har mellom 7-12 utganger fra 80-400 A.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Antall tilkoblinger | Dybde | Farge | IP-klasse | Kortsluttningsstrøm 1 sek | Merkestrøm CSA | Merkestrøm IEC | Merkestrøm UL | Vekt | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
M4/6.3A Rekkeklemme 3 tilkoblinger
Artikkel:
11546820
Kopiert
|
3 pc
|
51,5 mm
|
Grå
|
IP20
|
|
30 A
|
32 A
|
30 A
|
8,2 g
|
|
||
|
M4/6.3A.N Nullklemme 3 tilkoblinger
Artikkel:
12546822
Kopiert
|
3 pc
|
51,5 mm
|
Blå
|
IP20
|
|
30 A
|
32 A
|
30 A
|
8,2 g
|
|
||
|
M4/6.3A.P Rekkeklemme 1 inn 2 ut
Artikkel:
19563712
Kopiert
|
3 pc
|
51,5 mm
|
Gul/grønn
|
|
480 A
|
|
|
|
22 g
|
|
||
M4/6.4A Rekkeklemme 4 tilkoblinger
Artikkel:
11547923
Kopiert
|
4 pc
|
63,5 mm
|
Grå
|
IP20
|
|
30 A
|
32 A
|
30 A
|
8,2 g
|
|
||
M4/6.4A.N Rekkeklemme 2 inn 2 ut
Artikkel:
12547925
Kopiert
|
4 pc
|
63,5 mm
|
Blå
|
IP20
|
|
30 A
|
32 A
|
30 A
|
8,2 g
|
|
||
M 4/6.4A.P Rekkeklemme 2 inn 2 ut
Artikkel:
19563823
Kopiert
|
4 pc
|
63,5 mm
|
Gul/grønn
|
|
480 A
|
|
|
|
22 g
|
|
Velg variant i listen