ENTRELEC
Klemmen har universalfeste som passer både TS35- og TS32-skinner (EN50022, 50035).
| Antall tilkoblinger | 2 pc |
|---|---|
| Avisoleringslengde | 10 mm |
| Bredde | 5 mm |
| Dybde | 44,5 mm |
| Farge | Grå |
| Forpakningsstørrelse | 50 pc |
| Godkjenninger | CE, CSA, Gost R, RoHS, UL |
| Høyde | 48 mm |
| IP-klasse | IP20 |
| Materiale | Polyamid |
| Merkespenning IEC | 1000 V |
| Merkespenning UL | 600 V |
| Merkestrøm CSA | 25 A |
| Merkestrøm IEC | 24 A |
| Merkestrøm UL | 30 A |
| Miljøklasse | 3 |
|---|---|
| Nominelt tversnitt CSA | 12 AWG |
| Nominelt tversnitt UL | 12 AWG |
| Skrutrekker | 3,5 Ø mm |
| Støtspenning | 8000 V |
| Tiltrekkingsmoment maks. | 0,6 |
| Tiltrekkingsmoment min. | 0,4 |
| Tverrsnitt enleder IEC maks. | 4 mm² |
| Tverrsnitt enleder IEC min. | 0,2 mm² |
| Tverrsnitt enleder UL maks. | 12 AWG |
| Tverrsnitt enleder UL min. | 22 AWG |
| Tverrsnitt flerleder IEC maks. | 2,5 mm² |
| Tverrsnitt flerleder IEC min. | 0,22 mm² |
| Vekt | 6,6 g |
Klemmen har universalfeste som passer både TS35- og TS32-skinner (EN50022, 50035).
Her er noen lydfiler
Lützes ethernetklemme lar deg tilkoble Ethernet- eller Profinetkabler fra felt til styreskap. Med Cat.6A får du en klemme som både er raskere og sikrere enn tradisjonelle Cat 5 og som dessuten ikke krever spesialverktøy ved installasjon.
I dagens hektiske miljø er effektivitet og pålitelighet to avgjørende faktorer i industrisektoren. Behovet for strømlinjeformede prosesser, reduserte installasjonstider og pålitelige tilkoblinger har ført til bruk av push-in-teknologi, som har vunnet popularitet de siste 20-30 årene og brukt som et alternativ til skruklemmer.
TE Connectivity (Entrelec) lanserer nye brukervennlige universalklemmer og Push-in distribusjonsklemmer, perfekt for deg som har plassmangel i applikasjonen og ønsker å finne en økonomisk løsning som er bærekraftig på sikt.
Unngå unødvendige trinn og forenkle installasjonen.
IPX8 -hurtigkontakten er tatt frem for å beskytte skjøting av ledninger i skitne og fuktige miljøer. Installasjonen er rask og sikker og krever ingen verktøy.
Leter du etter plassbesparende og hurtigmonterte distribusjonsblokker? Da skal du velge Entrelec DBL-serie. Serien kommer med 1-2 innganger og har mellom 7-12 utganger fra 80-400 A.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Antall tilkoblinger | Dybde | Farge | Forpakningsstørrelse | Godkjenninger | Høyde | IP-klasse | Kortsluttningsstrøm 1 sek | Materiale | Merkespenning CSA | Merkespenning IEC | Merkespenning UL | Merkestrøm CSA | Merkestrøm UL | Miljøklasse | Nominelt tversnitt CSA | Nominelt tversnitt IEC | Skrutrekker | Støtspenning | Vekt | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
MA2.5/5 Rekkeklemme Grå
Artikkel:
11548603
Kopiert
|
2 pc
|
44,5 mm
|
Grå
|
50 pc
|
CE, CSA, Gost R, RoHS, UL
|
48 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
|
1000 V
|
600 V
|
25 A
|
30 A
|
3
|
12 AWG
|
|
3,5 Ø mm
|
8000 V
|
6,6 g
|
|
||
|
MA2.5/5.N Rekkeklemme Blå
Artikkel:
12548605
Kopiert
|
2 pc
|
44,5 mm
|
Blå
|
50 pc
|
CE, CSA, Gost R, RoHS, UL
|
48 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
25 A
|
30 A
|
3
|
12 AWG
|
2,5 mm²
|
3,5 Ø mm
|
8000 V
|
6,6 g
|
|
||
|
MA2.5/5 Rekkeklemme Oransje
Artikkel:
10507520
Kopiert
|
2 pc
|
44,5 mm
|
Oransje
|
50 pc
|
CE, CSA, Gost R, RoHS, UL
|
48 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
25 A
|
30 A
|
3
|
12 AWG
|
2,5 mm²
|
3,5 Ø mm
|
8000 V
|
6,6 g
|
|
||
|
MA2.5/5 Rekkeklemme Gul
Artikkel:
10548612
Kopiert
|
2 pc
|
44,5 mm
|
Gul
|
50 pc
|
CE, CSA, Gost R, RoHS, UL
|
48 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
25 A
|
30 A
|
3
|
12 AWG
|
2,5 mm²
|
3,5 Ø mm
|
8000 V
|
6,6 g
|
|
||
|
MA2.5/5 Rekkeklemme Svart
Artikkel:
10507722
Kopiert
|
2 pc
|
44,5 mm
|
Svart
|
50 pc
|
CE, CSA, Gost R, RoHS, UL
|
48 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
25 A
|
30 A
|
3
|
12 AWG
|
2,5 mm²
|
3,5 Ø mm
|
8000 V
|
6,6 g
|
|
||
|
MA2.5/5. Rekkeklemme Rød
Artikkel:
40018427
Kopiert
|
2 pc
|
44,5 mm
|
Rød
|
50 pc
|
CE, CSA, Gost R, RoHS, UL
|
48 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
25 A
|
30 A
|
3
|
12 AWG
|
2,5 mm²
|
3,5 Ø mm
|
8000 V
|
6,6 g
|
|
||
|
D2,5/5.P Jordklemme klipses på skinnen
Artikkel:
16590905
Kopiert
|
|
50,7 mm
|
Gul/grønn
|
50 pc
|
|
48 mm
|
IP20
|
300 A
|
Polyamid
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
25 A
|
30 A
|
|
12 AWG
|
2,5 mm²
|
3,5 Ø mm
|
8000 V
|
10 g
|
|
||
|
MA2.5/5.P Jordklemme
Artikkel:
16548827
Kopiert
|
|
43,5 mm
|
Gul/grønn
|
|
|
|
|
300 A
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2,5 mm²
|
|
|
|
|
Velg variant i listen