ENTRELEC
Entrelec fjærklemme for distribusjon, fase på øvre eller nedre etasje D2,5/5.L.L er en distribusjonsklemme for TS35-skinne, utviklet for tilkobling av én fase på enten øvre eller nedre etasje. Den gir fleksibilitet i hvordan tilkoblingene utføres, avhengig av behov.
| Antall tilkoblinger | 2 pc |
|---|---|
| Bredde | 5 mm |
| Dybde | 107 mm |
| Farge | Grå |
| Høyde | 47 mm |
| IP-klasse | IP20 |
| Merkespenning IEC | 400 V |
| Merkestrøm IEC | 24 A |
| Nominelt tversnitt IEC | 2,5 mm² |
|---|---|
| Støtspenning | 6000 V |
| Tverrsnitt enleder IEC maks. | 4 mm² |
| Tverrsnitt enleder IEC min. | 0,14 mm² |
| Tverrsnitt flerleder IEC maks. | 2,5 mm² |
| Tverrsnitt flerleder IEC min. | 0,14 mm² |
Entrelec fjærklemme for distribusjon, fase på øvre eller nedre etasje D2,5/5.L.L er en distribusjonsklemme for TS35-skinne, utviklet for tilkobling av én fase på enten øvre eller nedre etasje. Den gir fleksibilitet i hvordan tilkoblingene utføres, avhengig av behov.
Her er noen lydfiler
Lützes ethernetklemme lar deg tilkoble Ethernet- eller Profinetkabler fra felt til styreskap. Med Cat.6A får du en klemme som både er raskere og sikrere enn tradisjonelle Cat 5 og som dessuten ikke krever spesialverktøy ved installasjon.
I dagens hektiske miljø er effektivitet og pålitelighet to avgjørende faktorer i industrisektoren. Behovet for strømlinjeformede prosesser, reduserte installasjonstider og pålitelige tilkoblinger har ført til bruk av push-in-teknologi, som har vunnet popularitet de siste 20-30 årene og brukt som et alternativ til skruklemmer.
TE Connectivity (Entrelec) lanserer nye brukervennlige universalklemmer og Push-in distribusjonsklemmer, perfekt for deg som har plassmangel i applikasjonen og ønsker å finne en økonomisk løsning som er bærekraftig på sikt.
Unngå unødvendige trinn og forenkle installasjonen.
IPX8 -hurtigkontakten er tatt frem for å beskytte skjøting av ledninger i skitne og fuktige miljøer. Installasjonen er rask og sikker og krever ingen verktøy.
Leter du etter plassbesparende og hurtigmonterte distribusjonsblokker? Da skal du velge Entrelec DBL-serie. Serien kommer med 1-2 innganger og har mellom 7-12 utganger fra 80-400 A.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Pris | ||
|---|---|---|---|
|
D2.5/5l.L Fas
Artikkel:
29033405
Kopiert
|
|
||
|
D2.5/5.L.L Fas over etasjeklemme
Artikkel:
29040102
Kopiert
|
|
Velg variant i listen