ENTRELEC
6 mm bred
Klemme ZS6-D2 klarer opp til 6 mm2 kabelareal og monteres på TS35- skinne.
| Antall tilkoblinger | 4 pc |
|---|---|
| Avisoleringslengde | 10 mm |
| Bredde | 6 mm |
| Dybde | 70,4 mm |
| Farge | Grå |
| Forpakningsstørrelse | 50 pc |
| Godkjenninger | ATEX, BV, CB, CE, CSA, DNV, Gost R, IECEx, Rina, RoHS, USR CNR |
| Høyde | 67 mm |
| IP-klasse | IP20 |
| Materiale | Polyamid |
| Merkespenning CSA | 300 V |
| Merkespenning IEC | 800 V |
| Merkespenning UL | 300 V |
| Merkestrøm CSA | 30 A |
| Merkestrøm IEC | 40 A |
| Merkestrøm UL | 30 A |
| Nominelt tversnitt CSA | 10 AWG |
| Nominelt tversnitt IEC | 6 mm² |
| Nominelt tversnitt UL | 10 AWG |
|---|---|
| Skrutrekker | 4 Ø mm |
| Støtspenning | 8000 V |
| Tiltrekkingsmoment maks. | 1 |
| Tiltrekkingsmoment min. | 0,7 |
| Tverrsnitt enleder IEC maks. | 6 mm² |
| Tverrsnitt enleder IEC min. | 0,2 mm² |
| Tverrsnitt enleder UL maks. | 10 AWG |
| Tverrsnitt enleder UL min. | 24 AWG |
| Tverrsnitt flerleder IEC maks. | 6 mm² |
| Tverrsnitt flerleder IEC min. | 0,2 mm² |
| Tverrsnitt flerleder UL maks. | 12 AWG |
| Tverrsnitt flerleder UL min. | 24 AWG |
| Tverrsnitt med isolert endehylse IEC maks. | 4 mm² |
| Tverrsnitt med isolert endehylse IEC min. | 0,22 mm² |
| Tverrsnitt med uisolert endehylse IEC maks. | 4 mm² |
| Tverrsnitt med uisolert endehylse IEC min. | 0,22 mm² |
6 mm bred
Klemme ZS6-D2 klarer opp til 6 mm2 kabelareal og monteres på TS35- skinne.
Her er noen lydfiler
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Farge | Godkjenninger | Kortsluttningsstrøm 1 sek | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
ZS6-D2 Toetasjeklemme Grå 0,22-6 mm²
Artikkel:
1SNK506210R0000
Kopiert
|
Grå
|
ATEX, BV, CB, CE, CSA, DNV, Gost R, IECEx, Rina, RoHS, USR CNR
|
|
|
||
ZS6-D2-BL Toetasjeklemme Blå 0,22-6 mm²
Artikkel:
1SNK506220R0000
Kopiert
|
Blå
|
ATEX, BV, CB, CE, CSA, DNV, Gost R, IECEx, Rina, RoHS, USR CNR
|
|
|
||
ZS6-D2-OR Toetasjeklemme Oransje 0,22-6 mm²
Artikkel:
1SNK506230R0000
Kopiert
|
Oransje
|
ATEX, BV, CB, CE, CSA, DNV, Gost R, IECEx, Rina, RoHS, USR CNR
|
|
|
||
ZS6-D1 Toetasjeklemme Grå 0,22-6 mm²
Artikkel:
1SNK506211R0000
Kopiert
|
Grå
|
ATEX, BV, CB, CE, CSA, DNV, Gost R, IECEx, Rina, RoHS, USR CNR
|
|
|
||
ZS6-D1-PE Toetasjeklemme Earth 6mm2
Artikkel:
1SNK506250R0000
Kopiert
|
Gul/grønn
|
BV, CB, CE, CSA, Gost R, RoHS, USR
|
720 A
|
|
Velg variant i listen