ENTRELEC
Entrelec ADO-ADO miniplint DS1,5/6…ADO og DS2,5/8…ADO er kompakte rekkeklemmer for TS35-skinne, utformet for lederarealer fra 0,34 mm² til 2,5 mm². Med en bredde på kun 6–8 mm gir de en effektiv og plassbesparende løsning for elektriske installasjoner. Klemmen er produsert i robust polyamid og har kapslingsgrad IP20 for sikker bruk. De er sertifisert i henhold til CE, Gost R, RoHS og USR CNR, noe som sikrer høy kvalitet og driftssikkerhet.
| Antall tilkoblinger | 2 pc |
|---|---|
| Bredde | 6 mm |
| Dybde | 42,3 mm |
| Farge | Grå |
| Forpakningsstørrelse | 100 pc |
| Godkjenninger | CE, Gost R, RoHS, USR CNR |
| Høyde | 35,5 mm |
| IP-klasse | IP20 |
| Materiale | Polyamid |
| Merkespenning IEC | 1000 V |
| Merkespenning UL | 600 V |
| Merkestrøm IEC | 17,5 A |
|---|---|
| Merkestrøm UL | 20 A |
| Nominelt tversnitt CSA | 16 AWG |
| Nominelt tversnitt IEC | 1,5 mm² |
| Nominelt tversnitt UL | 16 AWG |
| Tverrsnitt ADO enleder IEC maks. | 0,34 mm² |
| Tverrsnitt ADO enleder IEC min. | 1,5 mm² |
| Tverrsnitt ADO flerleder IEC maks. | 1,5 mm² |
| Tverrsnitt ADO flerleder IEC min. | 0,34 mm² |
Entrelec ADO-ADO miniplint DS1,5/6…ADO og DS2,5/8…ADO er kompakte rekkeklemmer for TS35-skinne, utformet for lederarealer fra 0,34 mm² til 2,5 mm². Med en bredde på kun 6–8 mm gir de en effektiv og plassbesparende løsning for elektriske installasjoner. Klemmen er produsert i robust polyamid og har kapslingsgrad IP20 for sikker bruk. De er sertifisert i henhold til CE, Gost R, RoHS og USR CNR, noe som sikrer høy kvalitet og driftssikkerhet.
Her er noen lydfiler
Lützes ethernetklemme lar deg tilkoble Ethernet- eller Profinetkabler fra felt til styreskap. Med Cat.6A får du en klemme som både er raskere og sikrere enn tradisjonelle Cat 5 og som dessuten ikke krever spesialverktøy ved installasjon.
I dagens hektiske miljø er effektivitet og pålitelighet to avgjørende faktorer i industrisektoren. Behovet for strømlinjeformede prosesser, reduserte installasjonstider og pålitelige tilkoblinger har ført til bruk av push-in-teknologi, som har vunnet popularitet de siste 20-30 årene og brukt som et alternativ til skruklemmer.
TE Connectivity (Entrelec) lanserer nye brukervennlige universalklemmer og Push-in distribusjonsklemmer, perfekt for deg som har plassmangel i applikasjonen og ønsker å finne en økonomisk løsning som er bærekraftig på sikt.
Unngå unødvendige trinn og forenkle installasjonen.
IPX8 -hurtigkontakten er tatt frem for å beskytte skjøting av ledninger i skitne og fuktige miljøer. Installasjonen er rask og sikker og krever ingen verktøy.
Leter du etter plassbesparende og hurtigmonterte distribusjonsblokker? Da skal du velge Entrelec DBL-serie. Serien kommer med 1-2 innganger og har mellom 7-12 utganger fra 80-400 A.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Antall tilkoblinger | Bredde | Dybde | Farge | Forpakningsstørrelse | Godkjenninger | Høyde | IP-klasse | Kortsluttningsstrøm 1 sek | Materiale | Merkespenning IEC | Merkespenning UL | Merkestrøm IEC | Merkestrøm UL | Nominelt tversnitt CSA | Nominelt tversnitt IEC | Nominelt tversnitt UL | Tverrsnitt ADO enleder IEC maks. | Tverrsnitt ADO enleder IEC min. | Tverrsnitt ADO flerleder IEC maks. | Tverrsnitt ADO flerleder IEC min. | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DS1,5/6.ADO Mini TS35
Artikkel:
29949727
Kopiert
|
2 pc
|
6 mm
|
42,3 mm
|
Grå
|
100 pc
|
CE, Gost R, RoHS, USR CNR
|
35,5 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
1000 V
|
600 V
|
17,5 A
|
20 A
|
16 AWG
|
1,5 mm²
|
16 AWG
|
0,34 mm²
|
1,5 mm²
|
1,5 mm²
|
0,34 mm²
|
|
||
DS1,5/6N.ADO Mini TS35 Blå
Artikkel:
29949901
Kopiert
|
2 pc
|
6 mm
|
42,3 mm
|
Blå
|
100 pc
|
CE, Gost R, RoHS, USR CNR
|
35,5 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
1000 V
|
600 V
|
17,5 A
|
20 A
|
16 AWG
|
1,5 mm²
|
16 AWG
|
0,34 mm²
|
1,5 mm²
|
1,5 mm²
|
0,34 mm²
|
|
||
DS1,5/6.ADO Mini TS35 Oransje
Artikkel:
29949800
Kopiert
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
DSE1,5/6.ADO Mini TS35
Artikkel:
29955813
Kopiert
|
2 pc
|
6 mm
|
42,3 mm
|
Grå
|
100 pc
|
CE, Gost R, RoHS, USR CNR
|
35,5 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
1000 V
|
600 V
|
17,5 A
|
20 A
|
16 AWG
|
1,5 mm²
|
16 AWG
|
0,34 mm²
|
1,5 mm²
|
1,5 mm²
|
0,34 mm²
|
|
||
DS1,5/6.PI.ADO Mini ADO-ADO Jordklemme isol TS35
Artikkel:
29950016
Kopiert
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
DS2,5/8.ADO Mini TS35 Grå
Artikkel:
29950103
Kopiert
|
2 pc
|
8 mm
|
42,3 mm
|
Grå
|
100 pc
|
CE, CSA US, Gost R, RoHS
|
35,5 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
1000 V
|
600 V
|
24 A
|
25 A
|
|
2,5 mm²
|
14 AWG
|
1 mm²
|
2,5 mm²
|
2,5 mm²
|
1 mm²
|
|
||
DS2,5/8.N.ADO Mini TS35 Blå
Artikkel:
29950305
Kopiert
|
2 pc
|
8 mm
|
42,3 mm
|
Blå
|
100 pc
|
CE, CSA US, Gost R, RoHS
|
35,5 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
1000 V
|
600 V
|
24 A
|
25 A
|
|
2,5 mm²
|
14 AWG
|
1 mm²
|
2,5 mm²
|
2,5 mm²
|
1 mm²
|
|
||
DS2,5/8.ADO Mini TS35 Oransje
Artikkel:
29950204
Kopiert
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
DSE2,5/8.ADO Mini TS35 Endeklemme
Artikkel:
29955914
Kopiert
|
2 pc
|
8 mm
|
42,3 mm
|
Grå
|
100 pc
|
CE, CSA US, Gost R, RoHS
|
35,5 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
1000 V
|
600 V
|
24 A
|
25 A
|
|
2,5 mm²
|
14 AWG
|
1 mm²
|
2,5 mm²
|
2,5 mm²
|
1 mm²
|
|
||
DS2,5/8.P.ADO Mini TS35
Artikkel:
19952821
Kopiert
|
2 pc
|
8 mm
|
49 mm
|
Gul/grønn
|
100 pc
|
CE, CSA US, Gost R, RoHS
|
43 mm
|
IP20
|
300 A
|
Polyamid
|
|
|
24 A
|
25 A
|
|
2,5 mm²
|
14 AWG
|
1 mm²
|
2,5 mm²
|
2,5 mm²
|
1 mm²
|
|
||
DS2,5/8.PI.ADO Mini ADO-ADO Jordklemme isol TS35
Artikkel:
29950406
Kopiert
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velg variant i listen