| Antall tilkoblinger | 2 pc |
|---|---|
| Bredde | 6 mm |
| Dybde | 31 mm |
| Farge | Grå |
| Forpakningsstørrelse | 100 pc |
| Godkjenninger | CE, CSA US, Gost R, RoHS |
| Høyde | 33,5 mm |
| IP-klasse | IP20 |
| Materiale | Polyamid |
| Merkespenning IEC | 1000 V |
| Merkespenning UL | 600 V |
| Merkestrøm IEC | 17,5 A |
|---|---|
| Merkestrøm UL | 20 A |
| Nominelt tversnitt IEC | 1,5 mm² |
| Nominelt tversnitt UL | 16 AWG |
| Støtspenning | 8000 V |
| Tverrsnitt ADO enleder IEC maks. | 0,34 mm² |
| Tverrsnitt ADO enleder IEC min. | 1,5 mm² |
| Tverrsnitt ADO flerleder IEC maks. | 1,5 mm² |
| Tverrsnitt ADO flerleder IEC min. | 0,34 mm² |
Her er noen lydfiler
Lützes ethernetklemme lar deg tilkoble Ethernet- eller Profinetkabler fra felt til styreskap. Med Cat.6A får du en klemme som både er raskere og sikrere enn tradisjonelle Cat 5 og som dessuten ikke krever spesialverktøy ved installasjon.
I dagens hektiske miljø er effektivitet og pålitelighet to avgjørende faktorer i industrisektoren. Behovet for strømlinjeformede prosesser, reduserte installasjonstider og pålitelige tilkoblinger har ført til bruk av push-in-teknologi, som har vunnet popularitet de siste 20-30 årene og brukt som et alternativ til skruklemmer.
TE Connectivity (Entrelec) lanserer nye brukervennlige universalklemmer og Push-in distribusjonsklemmer, perfekt for deg som har plassmangel i applikasjonen og ønsker å finne en økonomisk løsning som er bærekraftig på sikt.
Unngå unødvendige trinn og forenkle installasjonen.
IPX8 -hurtigkontakten er tatt frem for å beskytte skjøting av ledninger i skitne og fuktige miljøer. Installasjonen er rask og sikker og krever ingen verktøy.
Leter du etter plassbesparende og hurtigmonterte distribusjonsblokker? Da skal du velge Entrelec DBL-serie. Serien kommer med 1-2 innganger og har mellom 7-12 utganger fra 80-400 A.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Bredde | Farge | Kortsluttningsstrøm 1 sek | Merkespenning IEC | Merkespenning UL | Merkestrøm IEC | Merkestrøm UL | Nominelt tversnitt IEC | Nominelt tversnitt UL | Støtspenning | Tverrsnitt ADO enleder IEC maks. | Tverrsnitt ADO enleder IEC min. | Tverrsnitt ADO flerleder IEC maks. | Tverrsnitt ADO flerleder IEC min. | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
DR1,5/6.ADO Mini TS15
Artikkel:
19928324
Kopiert
|
6 mm
|
Grå
|
|
1000 V
|
600 V
|
17,5 A
|
20 A
|
1,5 mm²
|
16 AWG
|
8000 V
|
0,34 mm²
|
1,5 mm²
|
1,5 mm²
|
0,34 mm²
|
|
||
|
DR1,5/6.N.ADO Mini TS15 Blå
Artikkel:
19928526
Kopiert
|
6 mm
|
Blå
|
|
1000 V
|
600 V
|
17,5 A
|
20 A
|
1,5 mm²
|
16 AWG
|
8000 V
|
0,34 mm²
|
1,5 mm²
|
1,5 mm²
|
0,34 mm²
|
|
||
|
DR1,5/6.ADO Mini TS15 Oransje
Artikkel:
19928425
Kopiert
|
6 mm
|
Oransje
|
|
1000 V
|
600 V
|
17,5 A
|
20 A
|
1,5 mm²
|
16 AWG
|
8000 V
|
0,34 mm²
|
1,5 mm²
|
1,5 mm²
|
0,34 mm²
|
|
||
|
DRE1,5/6.ADO Mini TS15 Endeklemme
Artikkel:
29955407
Kopiert
|
6 mm
|
Grå
|
|
1000 V
|
600 V
|
17,5 A
|
20 A
|
1,5 mm²
|
16 AWG
|
8000 V
|
0,34 mm²
|
1,5 mm²
|
1,5 mm²
|
0,34 mm²
|
|
||
|
DR2,5/8.ADO Mini TS15
Artikkel:
19928720
Kopiert
|
8 mm
|
Grå
|
|
1000 V
|
600 V
|
24 A
|
25 A
|
2,5 mm²
|
14 AWG
|
8000 V
|
1 mm²
|
2,5 mm²
|
2,5 mm²
|
1 mm²
|
|
||
|
DR2,5/8.N.ADO Mini TS15 Blå
Artikkel:
19928902
Kopiert
|
8 mm
|
Blå
|
|
1000 V
|
600 V
|
24 A
|
25 A
|
2,5 mm²
|
14 AWG
|
8000 V
|
1 mm²
|
2,5 mm²
|
2,5 mm²
|
1 mm²
|
|
||
|
DR2,5/8.ADO Mini TS15 Oransje
Artikkel:
19928801
Kopiert
|
8 mm
|
Oransje
|
|
1000 V
|
600 V
|
24 A
|
25 A
|
2,5 mm²
|
14 AWG
|
8000 V
|
1 mm²
|
2,5 mm²
|
2,5 mm²
|
1 mm²
|
|
||
|
DRE2,5/8.ADO Mini TS15 Endeklemme
Artikkel:
29955500
Kopiert
|
8 mm
|
Grå
|
|
1000 V
|
600 V
|
24 A
|
25 A
|
2,5 mm²
|
14 AWG
|
8000 V
|
1 mm²
|
2,5 mm²
|
2,5 mm²
|
1 mm²
|
|
||
|
DR2,5/8.P.ADO Mini TS15
Artikkel:
29963306
Kopiert
|
8 mm
|
Gul/grønn
|
300 A
|
|
|
24 A
|
25 A
|
2,5 mm²
|
14 AWG
|
|
1 mm²
|
2,5 mm²
|
2,5 mm²
|
1 mm²
|
|
Velg variant i listen