ENTRELEC
Entrelec D4/8.SF.I…ADO er en sikringsklemme utviklet for bruk med sikringer i størrelsene 5 × 20 mm og 5 × 25 mm. Den er et godt valg for sikker og pålitelig tilkobling i elektriske systemer. Klemmen har to tilkoblinger og en kompakt utførelse med 8 mm bredde og 48,4 mm høyde, noe som gjør den enkel å integrere i plassbegrensede skap og paneler.
| Antall tilkoblinger | 2 pc |
|---|---|
| Avisoleringslengde | 9,5 mm |
| Bredde | 8 mm |
| Dybde | 68,2 mm |
| Farge | Grå |
| Forpakningsstørrelse | 50 pc |
| Godkjenninger | CE, Gost R, RoHS |
| Høyde | 48,4 mm |
| IP-klasse | IP20 |
| Materiale | Polyamid |
| Merkespenning IEC | 630 V |
| Merkestrøm IEC | 6,3 A |
| Nominelt tversnitt IEC | 1,5 mm² |
|---|---|
| Skrutrekker | 4 Ø mm |
| Støtspenning | 8000 V |
| Tiltrekkingsmoment maks. | 0,8 |
| Tiltrekkingsmoment min. | 0,5 |
| Tverrsnitt ADO enleder IEC maks. | 0,34 mm² |
| Tverrsnitt ADO enleder IEC min. | 1,5 mm² |
| Tverrsnitt enleder IEC maks. | 4 mm² |
| Tverrsnitt enleder IEC min. | 0,2 mm² |
| Tverrsnitt flerleder IEC maks. | 4 mm² |
| Tverrsnitt flerleder IEC min. | 0,22 mm² |
Entrelec D4/8.SF.I…ADO er en sikringsklemme utviklet for bruk med sikringer i størrelsene 5 × 20 mm og 5 × 25 mm. Den er et godt valg for sikker og pålitelig tilkobling i elektriske systemer. Klemmen har to tilkoblinger og en kompakt utførelse med 8 mm bredde og 48,4 mm høyde, noe som gjør den enkel å integrere i plassbegrensede skap og paneler.
Her er noen lydfiler
Lützes ethernetklemme lar deg tilkoble Ethernet- eller Profinetkabler fra felt til styreskap. Med Cat.6A får du en klemme som både er raskere og sikrere enn tradisjonelle Cat 5 og som dessuten ikke krever spesialverktøy ved installasjon.
I dagens hektiske miljø er effektivitet og pålitelighet to avgjørende faktorer i industrisektoren. Behovet for strømlinjeformede prosesser, reduserte installasjonstider og pålitelige tilkoblinger har ført til bruk av push-in-teknologi, som har vunnet popularitet de siste 20-30 årene og brukt som et alternativ til skruklemmer.
TE Connectivity (Entrelec) lanserer nye brukervennlige universalklemmer og Push-in distribusjonsklemmer, perfekt for deg som har plassmangel i applikasjonen og ønsker å finne en økonomisk løsning som er bærekraftig på sikt.
Unngå unødvendige trinn og forenkle installasjonen.
IPX8 -hurtigkontakten er tatt frem for å beskytte skjøting av ledninger i skitne og fuktige miljøer. Installasjonen er rask og sikker og krever ingen verktøy.
Leter du etter plassbesparende og hurtigmonterte distribusjonsblokker? Da skal du velge Entrelec DBL-serie. Serien kommer med 1-2 innganger og har mellom 7-12 utganger fra 80-400 A.