| Antall tilkoblinger | 2 pc |
|---|---|
| Avisoleringslengde | 9,5 mm |
| Bredde | 6 mm |
| Dybde | 45 mm |
| Farge | Rød |
| Forpakningsstørrelse | 50 pc |
| Godkjenninger | CE, CSA US, Gost R, RoHS, USR CNR |
| Høyde | 48,5 mm |
| IP-klasse | IP20 |
| Materiale | Polyamid |
| Merkespenning CSA | 600 V |
| Merkespenning IEC | 1000 V |
| Merkespenning UL | 600 V |
| Merkestrøm CSA | 18 A |
| Merkestrøm IEC | 17,5 A |
| Merkestrøm UL | 18 A |
| Nominelt tversnitt CSA | 16 AWG |
|---|---|
| Nominelt tversnitt IEC | 1,5 mm² |
| Nominelt tversnitt UL | 16 AWG |
| Skrutrekker | 4 Ø mm |
| Støtspenning | 8000 V |
| Tiltrekkingsmoment maks. | 0,8 |
| Tiltrekkingsmoment min. | 0,5 |
| Tverrsnitt ADO enleder IEC maks. | 0,34 mm² |
| Tverrsnitt ADO enleder IEC min. | 1,5 mm² |
| Tverrsnitt ADO flerleder IEC maks. | 1,5 mm² |
| Tverrsnitt ADO flerleder IEC min. | 0,34 mm² |
| Tverrsnitt enleder IEC maks. | 4 mm² |
| Tverrsnitt enleder IEC min. | 0,2 mm² |
| Tverrsnitt flerleder IEC maks. | 4 mm² |
| Tverrsnitt flerleder IEC min. | 0,22 mm² |
Her er noen lydfiler
Lützes ethernetklemme lar deg tilkoble Ethernet- eller Profinetkabler fra felt til styreskap. Med Cat.6A får du en klemme som både er raskere og sikrere enn tradisjonelle Cat 5 og som dessuten ikke krever spesialverktøy ved installasjon.
I dagens hektiske miljø er effektivitet og pålitelighet to avgjørende faktorer i industrisektoren. Behovet for strømlinjeformede prosesser, reduserte installasjonstider og pålitelige tilkoblinger har ført til bruk av push-in-teknologi, som har vunnet popularitet de siste 20-30 årene og brukt som et alternativ til skruklemmer.
TE Connectivity (Entrelec) lanserer nye brukervennlige universalklemmer og Push-in distribusjonsklemmer, perfekt for deg som har plassmangel i applikasjonen og ønsker å finne en økonomisk løsning som er bærekraftig på sikt.
Unngå unødvendige trinn og forenkle installasjonen.
IPX8 -hurtigkontakten er tatt frem for å beskytte skjøting av ledninger i skitne og fuktige miljøer. Installasjonen er rask og sikker og krever ingen verktøy.
Leter du etter plassbesparende og hurtigmonterte distribusjonsblokker? Da skal du velge Entrelec DBL-serie. Serien kommer med 1-2 innganger og har mellom 7-12 utganger fra 80-400 A.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Antall tilkoblinger | Avisoleringslengde | Bredde | Dybde | Farge | Forpakningsstørrelse | Godkjenninger | Høyde | IP-klasse | Kortsluttningsstrøm 1 sek | Materiale | Merkespenning CSA | Merkespenning IEC | Merkespenning UL | Merkestrøm CSA | Merkestrøm IEC | Merkestrøm UL | Nominelt tversnitt CSA | Nominelt tversnitt IEC | Nominelt tversnitt UL | Skrutrekker | Støtspenning | Tiltrekkingsmoment maks. | Tiltrekkingsmoment min. | Tverrsnitt ADO enleder IEC maks. | Tverrsnitt ADO enleder IEC min. | Tverrsnitt ADO flerleder IEC maks. | Tverrsnitt ADO flerleder IEC min. | Tverrsnitt enleder IEC maks. | Tverrsnitt enleder IEC min. | Tverrsnitt flerleder IEC maks. | Tverrsnitt flerleder IEC min. | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
D4/6 ADO 0,34-1,5 mm
Artikkel:
19903415
Kopiert
|
2 pc
|
9,5 mm
|
6 mm
|
45 mm
|
Grå
|
50 pc
|
CE, CSA US, Gost R, RoHS, USR CNR
|
48,5 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
18 A
|
17,5 A
|
18 A
|
16 AWG
|
1,5 mm²
|
16 AWG
|
4 Ø mm
|
8000 V
|
0,8
|
0,5
|
0,34 mm²
|
1,5 mm²
|
1,5 mm²
|
0,34 mm²
|
4 mm²
|
0,2 mm²
|
4 mm²
|
0,22 mm²
|
|
||
|
D4/6.N ADO 0,34-1,5 mm Blå
Artikkel:
19903617
Kopiert
|
2 pc
|
9,5 mm
|
6 mm
|
45 mm
|
Blå
|
50 pc
|
CE, CSA US, Gost R, RoHS, USR CNR
|
48,5 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
18 A
|
17,5 A
|
18 A
|
16 AWG
|
1,5 mm²
|
16 AWG
|
4 Ø mm
|
8000 V
|
0,8
|
0,5
|
0,34 mm²
|
1,5 mm²
|
1,5 mm²
|
0,34 mm²
|
4 mm²
|
0,2 mm²
|
4 mm²
|
0,22 mm²
|
|
||
|
D4/6.ADO.1 0,34-1,5 mm Gul
Artikkel:
19903922
Kopiert
|
2 pc
|
9,5 mm
|
6 mm
|
45 mm
|
Gul
|
50 pc
|
CE, CSA US, Gost R, RoHS, USR CNR
|
48,5 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
18 A
|
17,5 A
|
18 A
|
16 AWG
|
1,5 mm²
|
16 AWG
|
4 Ø mm
|
8000 V
|
0,8
|
0,5
|
0,34 mm²
|
1,5 mm²
|
1,5 mm²
|
0,34 mm²
|
4 mm²
|
0,2 mm²
|
4 mm²
|
0,22 mm²
|
|
||
|
D4/6 ADO 0,34-1,5 mm Oransje
Artikkel:
19903516
Kopiert
|
2 pc
|
9,5 mm
|
6 mm
|
45 mm
|
Oransje
|
50 pc
|
CE, CSA US, Gost R, RoHS, USR CNR
|
48,5 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
18 A
|
17,5 A
|
18 A
|
16 AWG
|
1,5 mm²
|
16 AWG
|
4 Ø mm
|
8000 V
|
0,8
|
0,5
|
0,34 mm²
|
1,5 mm²
|
1,5 mm²
|
0,34 mm²
|
4 mm²
|
0,2 mm²
|
4 mm²
|
0,22 mm²
|
|
||
|
D4/6.ADO.1 0,34-1,5 mm Grønn
Artikkel:
19904007
Kopiert
|
2 pc
|
9,5 mm
|
6 mm
|
45 mm
|
Grønn
|
50 pc
|
CE, CSA US, Gost R, RoHS, USR CNR
|
48,5 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
18 A
|
17,5 A
|
18 A
|
16 AWG
|
1,5 mm²
|
16 AWG
|
4 Ø mm
|
8000 V
|
0,8
|
0,5
|
0,34 mm²
|
1,5 mm²
|
1,5 mm²
|
0,34 mm²
|
4 mm²
|
0,2 mm²
|
4 mm²
|
0,22 mm²
|
|
||
|
D4/6 ADO 0,34-1,5 mm Svart
Artikkel:
19907122
Kopiert
|
2 pc
|
9,5 mm
|
6 mm
|
45 mm
|
Svart
|
50 pc
|
CE, CSA US, Gost R, RoHS, USR CNR
|
48,5 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
18 A
|
17,5 A
|
18 A
|
16 AWG
|
1,5 mm²
|
16 AWG
|
4 Ø mm
|
8000 V
|
0,8
|
0,5
|
0,34 mm²
|
1,5 mm²
|
1,5 mm²
|
0,34 mm²
|
4 mm²
|
0,2 mm²
|
4 mm²
|
0,22 mm²
|
|
||
|
D4/6 ADO 0,34-1,5 mm Rød
Artikkel:
19906900
Kopiert
|
2 pc
|
9,5 mm
|
6 mm
|
45 mm
|
Rød
|
50 pc
|
CE, CSA US, Gost R, RoHS, USR CNR
|
48,5 mm
|
IP20
|
|
Polyamid
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
18 A
|
17,5 A
|
18 A
|
16 AWG
|
1,5 mm²
|
16 AWG
|
4 Ø mm
|
8000 V
|
0,8
|
0,5
|
0,34 mm²
|
1,5 mm²
|
1,5 mm²
|
0,34 mm²
|
4 mm²
|
0,2 mm²
|
4 mm²
|
0,22 mm²
|
|
||
|
D4/6.P.ADO-SKR 0,34-1,5 mm
Artikkel:
19905001
Kopiert
|
2 pc
|
9,5 mm
|
6 mm
|
45 mm
|
Gul/grønn
|
50 pc
|
CE, CSA US, Gost R, RoHS, USR CNR
|
48,5 mm
|
IP20
|
180 A
|
Polyamid
|
600 V
|
1000 V
|
600 V
|
18 A
|
17,5 A
|
18 A
|
16 AWG
|
1,5 mm²
|
16 AWG
|
4 Ø mm
|
8000 V
|
0,8
|
0,5
|
0,34 mm²
|
1,5 mm²
|
1,5 mm²
|
0,34 mm²
|
4 mm²
|
0,2 mm²
|
4 mm²
|
0,22 mm²
|
|
||
|
D4/6 ADO 0,34-1,5 mm Hvit
Artikkel:
19907005
Kopiert
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velg variant i listen