ADVANTECH
UNO-2372G kommer med en kraftig Atom-prosessor, med fire kjerner.
Hvis standardoppsettet ikke er nok, kan klienten utvides med et ekstra lag, noe som gjør det mulig med to iDoor-løsninger som kan konfigureres som ønsket.
For eksempel digital I / O, WiFi, flere USB-porter eller flere Ethernet-porter.
Maskinvare |
|
|---|---|
| CPU | Intel Celeron J6412 |
| Antall kjerner CPU | 4 |
| Klokkefrekvens | 2 GHz |
| Minne RAM | 8 GB |
Generell data |
|
|---|---|
| Godkjenninger | BSMI, CCC, CE, FCC, UL |
| IP-klasse | IP40 |
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 105 mm |
| Høyde | 35 mm |
| Materiale kapsling | Aluminium |
| Vekt | 1 kg |
| Effektforbruk | 14 W |
| Driftspenning | 24 V DC |
| Temperaturområde fra | -20 °C |
| Temperaturområde til | 60 °C |
| Oppbevaringstemperatur fra | -40 °C |
| Oppbevaringstemperatur til | 85 °C |
UNO-2372G kommer med en kraftig Atom-prosessor, med fire kjerner.
Hvis standardoppsettet ikke er nok, kan klienten utvides med et ekstra lag, noe som gjør det mulig med to iDoor-løsninger som kan konfigureres som ønsket.
For eksempel digital I / O, WiFi, flere USB-porter eller flere Ethernet-porter.
Her er noen lydfiler
Å velge riktig industri-PC krever en grundig analyse av dine spesifikke behov, både når det gjelder maskinvarespesifikasjoner og miljøfaktorer. Ved å ta hensyn til prosessorkraft, RAM, lagringskapasitet, I/O-tilkoblinger og miljøet der PC-en skal brukes, kan du sikre at din industrielle datamaskin ikke bare oppfyller dagens krav, men også er forberedt på fremtidig teknologisk utvikling.
Sammen med våre partnere har vi over flere år utviklet et sortiment innen IIOT. Med våre spesialiserte produktområder besitter vi spisskompetanse og et bredt produktutvalg for å gjøre det enklere for deg å ta steget inn i den digitale verden. Her får du vite hvordan.
Med den kraftige veksten i salg av elbiler er elbillading etterspurt. Ladestasjoner dukker opp rundt om i landet og har virkelig blitt en ny del i samfunnet. Det er nå veldig mange ladepunkter i Norge, og mange har egen ladestasjon hjemme.
Vi er nå i startgropen for å gå fra Industri 4.0 til iFactory, hvor vi benytter oss mer av data fra maskinene og integrerer dette i nye systemer som skaper nye verdier. Med iFactory kan vi øke produktiviteten i fabrikkene, minimere tap og øke overskuddet.
Industry 4.0 har aldri vært enklere enn med Edge Gateway fra Advantech. Endelig kan du få mest mulig ut av dataene som dine smarte produkter samler inn, på en meget brukervennlig måte.
Stadig høyere krav stilles til produksjons- og behandlingsmiljøer. Når man utformer løsninger i dag, er det viktig å tenke på interaksjonen mellom menneske og maskin. Disse produktene er designet nettopp med tanke på dette samarbeidet.