KÜBLER
OBS! Denne erstatter Codix 529 (art nr 6.529.012.300).
Codix 534 har samme funksjoner samt totaliseringsfunksjon.
Universelt instrument som måler 4-20 mA, 0-20 mA, 0-10 V eller 2-10 V. Innholdet på skjermen og måleområdene programmeres med knappene under displayet med noen få programmeringstrinn.
Dette letter idriftsettelse når ønsket målesignal er nøyaktig programmert. Deretter settes ønsket visningsverdi.
Instrumentet kan skaleres for visning innen -19 999 til 99 999, med opptil fire desimaler.
Innstillingene lagres i EEPROM (10 år). Det vil si at instrumentet ikke har noe batteri som må byttes.
Displayet kan vise gjeldende verdi, minimumsverdi og maksimumsverdi. Velges med høyre knapp, kan også tilbakestilles. Instrumentet har en sperrefunksjon; hvis inngang 4 er koblet til et høyt kontrollsignal, er skjermverdien låst til gjeldende verdi. Instrumentet kan brukes til å vise f.eks. temperatur, trykk, gjennomstrømning, avstand, hastighet, vekt, fyllingsnivå, akselerasjon etc.
Instrumentet leveres med monteringsbrakett, ramme for panelhull 25x50 mm, ramme for panelhull 25x50 mm med skruehull, tetning, selvklebende etiketter for forskjellige enheter og manual (Engelsk, Tysk, Fransk).
Inngangsdata |
|
|---|---|
| Innsignal | 0–20mA,4–20mA (inimp.<22 ohm), 0-10V, -10 til +10V (inimp.>1 Mohm, maks. innsignal 30V) |
| Digital innsignal | Ja |
Display & Funksjon |
|
| Antall siffer | 5 |
| Siffer høyde | 8 mm |
| Farge på siffer | Rød |
Mekanisk data |
|
| Montering | Panelmontering |
| Panelstørrelse | 24x48 mm |
| IP-klasse | IP65 |
| Materiale | Polykarbonat |
| Vekt | 50 g |
Generell data |
|
|---|---|
| Driftspenning DC min. | 10 V |
| Driftspenning DC maks. | 30 V |
| Egetforbruk | Maks. 50 mA |
| Temperaturområde fra | -10 °C |
| Temperaturområde til | 50 °C |
| Oppbevaringstemperatur fra | -25 °C |
| Oppbevaringstemperatur til | 70 °C |
| Godkjenninger | CE, EMC, UL |
| Nøyaktighet | <0,1% for hele måleomr. (ved 20°C) |
OBS! Denne erstatter Codix 529 (art nr 6.529.012.300).
Codix 534 har samme funksjoner samt totaliseringsfunksjon.
Universelt instrument som måler 4-20 mA, 0-20 mA, 0-10 V eller 2-10 V. Innholdet på skjermen og måleområdene programmeres med knappene under displayet med noen få programmeringstrinn.
Dette letter idriftsettelse når ønsket målesignal er nøyaktig programmert. Deretter settes ønsket visningsverdi.
Instrumentet kan skaleres for visning innen -19 999 til 99 999, med opptil fire desimaler.
Innstillingene lagres i EEPROM (10 år). Det vil si at instrumentet ikke har noe batteri som må byttes.
Displayet kan vise gjeldende verdi, minimumsverdi og maksimumsverdi. Velges med høyre knapp, kan også tilbakestilles. Instrumentet har en sperrefunksjon; hvis inngang 4 er koblet til et høyt kontrollsignal, er skjermverdien låst til gjeldende verdi. Instrumentet kan brukes til å vise f.eks. temperatur, trykk, gjennomstrømning, avstand, hastighet, vekt, fyllingsnivå, akselerasjon etc.
Instrumentet leveres med monteringsbrakett, ramme for panelhull 25x50 mm, ramme for panelhull 25x50 mm med skruehull, tetning, selvklebende etiketter for forskjellige enheter og manual (Engelsk, Tysk, Fransk).
Her er noen lydfiler
Den nye F-gassforordningen (EU) 2024/573 endrer forutsetningene for kjøle- og klimasystemer i industrielle applikasjoner. Skjerpede krav til fluorerte klimagasser innebærer at mange eksisterende løsninger fases ut over tid, samtidig som feil teknologivalg kan bli kostbare på sikt.
Den nye generasjonen Millenium er utviklet for å videreføre et velprøvd konsept og tilpasse det til dagens krav til tilkobling, fleksibilitet og brukervennlighet. Denne guiden er for deg som ønsker å forstå hvordan nye Millenium brukes i praksis, hva som skiller den fra tidligere generasjoner og når den er riktig valg i en applikasjon.
PULS har lansert en ny generasjon PLANET strømforsyninger som setter en ny standard for DIN-skinneløsninger i industrien. Serien kombinerer svært høy virkningsgrad med et kompakt design, og er utviklet for å håndtere dynamiske effektbehov og bidra til økt driftssikkerhet i automatiseringssystemer.
Vi har gleden av å kunngjøre at OEM Automatic AS har inngått samarbeid med den anerkjente italienske produsenten ADEL System. Selskapet er kjent for sine avanserte løsninger innen industrielle strømforsyninger, DC-UPS systemer og intelligente batteriladere.
Gjennom dette samarbeidet kan vi nå tilby kundene våre et bredt produktsortiment som oppfyller selv de strengeste kravene til avbruddsfri strømforsyning og driftssikkerhet.
Utviklingen av mobile kjøretøy går raskt. Kravene til sikkerhet, levetid, miljøytelse og avansert funksjonalitet øker, samtidig som kjøretøyene må være kostnadseffektive, robuste og enkle å vedlikeholde. Hos OEM Automatic støtter vi deg gjennom hele prosessen. Med bred teknisk kompetanse og tett samarbeid med ledende produsenter hjelper vi deg med å velge riktige komponenter for de mest krevende miljøene.
ELCO lanserer nå to nye strømtransformatorer med innebygget 4–20 mA utsignal, utviklet for enkel integrasjon i industrielle måle og overvåkingssystemer. Begge modellene er loopmatede, monteres på DIN skinne og tilbyr høy målenøyaktighet kombinert med kompakt design.