KÜBLER
Wiresensor D135 fra Kübler er konstruert for krevende applikasjoner. Systemet er robust bygget og utstyrt med aluminiumshus, som tåler tøffe miljøer. Den klarer høy hastighet og har lang levetid. D135-serien finnes med analoge, inkrementelle eller absolutte(SSI / BiSS, CANopen, Profibus, EtherCAT eller DeviceNet) utsignaler. Denne modellen kan jobbe med en 42 500mm lang wire.
Disse produktene kan tilpasses din applikasjon. Vi har kun listet noen mulige varianter. Ta kontakt for pris og leveringstid for din løsning.
| Acceleration Max | 140 m/s |
|---|---|
| Analoge utganger | 4...20mA |
| Extension Force Max | 16 |
| Extension Force My | 7,2 |
| Hastighet maks. | 10 m/s |
| IP-klasse | IP65 |
| Linearity Analogue | 0.1% |
| Linearity Angle Sensor | 0.05% |
| Material Wire | Rustfritt stål |
| Materiale giverhus | Anodisert aluminium |
|---|---|
| Matespenning DC maks. | 30 V DC |
| Matespenning DC min. | 12 V DC |
| Måleområde | 0 - 8000mm |
| Polaritetsbeskyttelse | Ja |
| Strømforbruk maks. | 0,0225 A |
| Temperaturområde fra | -20 °C |
| Temperaturområde til | 60 °C |
Wiresensor D135 fra Kübler er konstruert for krevende applikasjoner. Systemet er robust bygget og utstyrt med aluminiumshus, som tåler tøffe miljøer. Den klarer høy hastighet og har lang levetid. D135-serien finnes med analoge, inkrementelle eller absolutte(SSI / BiSS, CANopen, Profibus, EtherCAT eller DeviceNet) utsignaler. Denne modellen kan jobbe med en 42 500mm lang wire.
Disse produktene kan tilpasses din applikasjon. Vi har kun listet noen mulige varianter. Ta kontakt for pris og leveringstid for din løsning.
Her er noen lydfiler
Encodere, inklinometere, displayer og sleperinger – det finnes et stort utvalg av komponenter for et bredt spekter av bruksområder. Men hvordan vet du hvilke komponenter som passer til de ulike delene av produksjonslinjen? Og hvordan kan de bidra til en mer effektiv og pålitelig produksjon? Her finner du svarene!
Målehjul og wiresensorer fra Kübler måler lineære bevegelser, men på ulike måter. Målehjul krever direkte kontakt med en overflate for å måle bevegelse, mens wiresensorer måler avstand ved hjelp av en uttrekkbar wire.
Temposonics er en familie av magnetostriktive lineære posisjonssensorer som gir absolutt og kontaktfri posisjonsmåling med høy nøyaktighet, robusthet og lang levetid. Sensorene benyttes blant annet i hydrauliske og pneumatiske sylindre, der presis tilbakemelding om stangens posisjon er avgjørende for styring, regulering og kontroll av bevegelsen. I denne artikkelen ser vi nærmere på hvordan magnetostriktiv teknologi fungerer, hvilke sensorserier som egner seg for sylinderapplikasjoner, og hvilke fordeler teknologien gir i praktisk bruk.
Utviklingen av mobile kjøretøy går raskt. Kravene til sikkerhet, levetid, miljøytelse og avansert funksjonalitet øker, samtidig som kjøretøyene må være kostnadseffektive, robuste og enkle å vedlikeholde. Hos OEM Automatic støtter vi deg gjennom hele prosessen. Med bred teknisk kompetanse og tett samarbeid med ledende produsenter hjelper vi deg med å velge riktige komponenter for de mest krevende miljøene.
Å posisjonere gaflene riktig i en pall raskt, presist og sikkert er en grunnleggende forutsetning for både gaffeltrucker og AGV systemer. Samtidig stilles det høye krav til sensorer som skal fungere pålitelig i trange omgivelser, under bevegelse og i krevende industrimiljøer. I denne guiden viser vi hvordan den ultratynne LiDARsensoren UCT-10LCN kan brukes for å løse disse utfordringene og bli en stabil del av løsningen for deteksjon av paller og automatisert materialhåndtering.
I styringssystemer på båter brukes sensorer til nøyaktig måling av rorposisjon, aktuatorbevegelse, nivå i tanker og slaglengde i hydrauliske sylindre. Dette gir kritiske data som bidrar til stabil, responsiv og sikker manøvrering.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Acceleration Max | Hastighet maks. | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|
Wiresensor, 8M, 4-20mA. M12
Artikkel:
D8.3D1.231820
Kopiert
|
140 m/s
|
10 m/s
|
|
||
Wiresensor, 10M, 4-20mA, M12
Artikkel:
D8.3D1.238056
Kopiert
|
80 m/s
|
6 m/s
|
|
||
Wiresensor, 20M, 4-20mA, M12
Artikkel:
D8.3D1.257421
Kopiert
|
140 m/s
|
10 m/s
|
|
Velg variant i listen