EPEC
Epec XS6C er beregnet på bruk som en masterenhet i sentraliserte intelligenssystemer. Epec XS6C har opptil 6stk CAN-busser for å koble den til andre
enheter og 2stk Ethernet for å muliggjøre for eksempel IoT-løsninger. XS6C er pakket inn i et slankt, lekkasjesikkert og robust aluminiumshus, og de tre
diagnostiske LED-ene gir deg rask statusinformasjon.
Sammen med Epecs skytjenester får du også den raskest konfigurerbare og mest pålitelige IoT-systemet/fjernstyringsløsningen på markedet.
Hvis det av og til er behov for et grafisk grensesnitt i maskinen, kan du med Epec 6200 og WebVisu-løsningen for eksempel bruke en smarttelefon som et midlertidig HMI når maskinen kjører.
| AI/DI | 1 |
|---|---|
| Antall CAN-grensesnitt | 6 pc |
| Antall innganger | 3 |
| Antall utganger | 2 |
| CAN | CANopen SAE J1939 |
| CODESYS-version | 3.5 |
| DI | 2 |
| DO/DI | 2 |
| Driftsspenning DC | 8.4 V - 36 V DC |
| Driftstemperatur | -30 til +60 °C |
| Ikke-flyktig minne | 512 kB |
| IP-klasse | IP67 |
| Klokkefrekvens CPU | 792 MHz |
| Kontakter | 1 x AMP23, 1 x mini-B USB (M12), 3 x M12 |
| Materiale | Aluminium |
| Minne flash | 4 GB |
|---|---|
| Minne RAM | 1024 MB |
| Nominell spenning | 12 V - 24 V DC |
| Programmeringsalternativer | CODESYS |
| Prosessor | 32 bit Dual Core CPU |
| Referansespenning | 5V |
| RS232 | 1 pc |
| Strømforbruk i hvilemodus | 2,7 W |
| Størrelse | 182 x 153 x 55 mm |
| Temperaturområde drift fra | -30 °C |
| Temperaturområde drift til | 60 °C |
| Totalt antall I/O-porter | 5 pc |
| Vekt | 1,2 kg |
Epec XS6C er beregnet på bruk som en masterenhet i sentraliserte intelligenssystemer. Epec XS6C har opptil 6stk CAN-busser for å koble den til andre
enheter og 2stk Ethernet for å muliggjøre for eksempel IoT-løsninger. XS6C er pakket inn i et slankt, lekkasjesikkert og robust aluminiumshus, og de tre
diagnostiske LED-ene gir deg rask statusinformasjon.
Sammen med Epecs skytjenester får du også den raskest konfigurerbare og mest pålitelige IoT-systemet/fjernstyringsløsningen på markedet.
Hvis det av og til er behov for et grafisk grensesnitt i maskinen, kan du med Epec 6200 og WebVisu-løsningen for eksempel bruke en smarttelefon som et midlertidig HMI når maskinen kjører.
Her er noen lydfiler
I mobile kjøretøy der sikkerhet, driftssikkerhet og robusthet er avgjørende stilles det tydelige krav til hvordan styringssystemet skal fungere. I denne guiden beskriver vi når SC4X er et egnet valg og hvilke krav den er utviklet for i avanserte maskinsystemer med fokus på sikker og pålitelig maskinstyring.
Jobber du med å utvikle maskiner, spesielt for landbruket, vet du hvor viktig det er å ta i bruk moderne teknologi som gjør arbeidet enklere for brukeren. ISOBUS spiller en viktig rolle i dette. Før ISOBUS-standarden ble innført, hadde hver maskin og hvert redskap sine egne terminaler og grensesnitt.
OEM Automatic AS har inngått et samarbeid med den finske leverandøren Epec og utvider dermed sortimentet med styresystemer for mobile maskiner. Samarbeidet gir tilgang til robuste løsninger utviklet for krevende driftsmiljøer.
Vi har utvidet sortimentet vårt og startet samarbeid med den danske produsenten NTF Aalborg A/S. NTF er kjent for sikkerhetsgjerder i rustfritt stål av høy kvalitet, utviklet for krevende industrielle miljøer.
I mange år har xenon strobeteknologi vært mye brukt for å skape kraftige varslingssignaler. I dag har LED teknologi blitt den nye standarden innen industriell varsling, med store fordeler innen ytelse, pålitelighet og visuell oppfattelse.
Effektiv kabelhåndtering starter med riktig valg av kabelinnføring. I styreskap, maskiner og industrielle installasjoner påvirker dette valget ikke bare hvor enkel installasjonen blir, men også driftssikkerheten og levetiden til hele systemet. Ved å velge riktig løsning fra starten av kan du redusere både installasjonstiden og risikoen for fremtidige driftsforstyrrelser. I denne guiden ser vi nærmere på forskjellen mellom kabelgjennomføringer og kabelnipler, og når det er riktig å velge den ene eller den andre løsningen. Med produkter fra Conta-Clip og WISKA tilbyr vi i OEM Automatic løsninger som dekker alt fra fleksible installasjoner til krevende industrimiljøer.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | 12817_Accelerometer | Pris | ||
|---|---|---|---|---|
|
EPEC XS6C Central Unit
Artikkel:
E30RXS6C-261
Kopiert
|
|
|
||
|
EPEC XS6C Central Unit
Artikkel:
E30MXS6C-262
Kopiert
|
X
|
|
Velg variant i listen