EPEC
Epec EC44 har en kraftig 32-bits prosessor og stort internminne for applikasjoner og parametere. EC44 har 16 innganger og 16 utganger med måling av strøm, to CAN-busser og en status-LED. EC44 er basert på CODESYS3.5-programmering og støtter Epec PLC-biblioteker, Epec MultiTool og CANmoon-verktøy. EC44-styreenheten har et robust aluminiumshus med IP69-beskyttelse og en låsbar kontakt med hendel designet spesielt for miljøer med høy vibrasjon.
| AI/DI | 10 |
|---|---|
| Antall CAN-grensesnitt | 2 pc |
| Antall GND-pinner | 3 |
| Antall innganger | 16 |
| Antall REF-pinner | 1 |
| Antall utganger | 16 |
| Application size | 1024 kB |
| CAN | CANopen, SAEJ1939 |
| CODESYS-version | 3.5 SP13 |
| Driftsspenning DC | 9V til 34V DC |
| Ikke-flyktig minne | 8 kB |
| IP-klasse | IP69 |
| Klokkefrekvens CPU | 160 MHz |
| Kontakter | 1 x LEAVYSEAL 46 pin (A) |
| Materiale | Aluminium |
|---|---|
| Memory RAM | 512 kB |
| Minne flash | 8 MB |
| Nominell spenning | 12V til 24V DC |
| Prosessor | 32 bit CPU |
| Referansespenning | 5V eller 10V (valgbar) |
| Strømforbruk i hvilemodus | 3,2 W |
| Størrelse | 150 x 80 x 62 mm |
| Temperaturområde drift fra | -40 °C |
| Temperaturområde drift til | 85 °C |
| Totalt antall I/O-porter | 32 pc |
| Vekt | 0,615 kg |
Epec EC44 har en kraftig 32-bits prosessor og stort internminne for applikasjoner og parametere. EC44 har 16 innganger og 16 utganger med måling av strøm, to CAN-busser og en status-LED. EC44 er basert på CODESYS3.5-programmering og støtter Epec PLC-biblioteker, Epec MultiTool og CANmoon-verktøy. EC44-styreenheten har et robust aluminiumshus med IP69-beskyttelse og en låsbar kontakt med hendel designet spesielt for miljøer med høy vibrasjon.
Her er noen lydfiler
I mobile kjøretøy der sikkerhet, driftssikkerhet og robusthet er avgjørende stilles det tydelige krav til hvordan styringssystemet skal fungere. I denne guiden beskriver vi når SC4X er et egnet valg og hvilke krav den er utviklet for i avanserte maskinsystemer med fokus på sikker og pålitelig maskinstyring.
Jobber du med å utvikle maskiner, spesielt for landbruket, vet du hvor viktig det er å ta i bruk moderne teknologi som gjør arbeidet enklere for brukeren. ISOBUS spiller en viktig rolle i dette. Før ISOBUS-standarden ble innført, hadde hver maskin og hvert redskap sine egne terminaler og grensesnitt.
OEM Automatic AS har inngått et samarbeid med den finske leverandøren Epec og utvider dermed sortimentet med styresystemer for mobile maskiner. Samarbeidet gir tilgang til robuste løsninger utviklet for krevende driftsmiljøer.
Vi har utvidet sortimentet vårt og startet samarbeid med den danske produsenten NTF Aalborg A/S. NTF er kjent for sikkerhetsgjerder i rustfritt stål av høy kvalitet, utviklet for krevende industrielle miljøer.
Fra Lovato Electric lagerfører vi et bredt sortiment av lastskillebrytere i GA-serien fra 16 til 160 A. Serien kombinerer kompakte mål, høy brytekapasitet og fleksible tilpasningsmuligheter, og er utviklet for både industrielle applikasjoner og solcelleanlegg. Med modulær oppbygning, mange håndtaksalternativer og et stort utvalg tilbehør kan bryterne enkelt tilpasses ulike installasjoner og krav.
I mange år har xenon strobeteknologi vært mye brukt for å skape kraftige varslingssignaler. I dag har LED teknologi blitt den nye standarden innen industriell varsling, med store fordeler innen ytelse, pålitelighet og visuell oppfattelse.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Pris | ||
|---|---|---|---|
EPEC EC44 Control Unit
Artikkel:
E30DEC44-020
Kopiert
|
|
||
EPEC EC44 Control Unit
Artikkel:
E30DEC44-022
Kopiert
|
|
Velg variant i listen