EPEC
Epec 6200 Remote Access Unit (RAU)
Epec 6200 erstatter den tidligere modellen 6100. Enheten er bygget i et robust aluminiumhus og støtter både trådløs og kablet kommunikasjon.
Epec 6200 kan leveres med mobildataforbindelse, WLAN-kommunikasjon, eller begge deler i samme enhet. Det mobile nettverket har global dekning, noe som betyr at samme enhet kan brukes på ulike markeder over hele verden.
Epec 6200 RAU er fullt programmerbar med CODESYS 3.5 og støtter ulike IoT-tjenester som Epec GlobE og GatE. Med CODESYS WebVisu-grensesnittet kan du koble deg til Epec 6200 og bruke en telefon eller et nettbrett som skjerm, en praktisk løsning for både operatører og servicepersonell.
| Antall CAN-grensesnitt | 2 pc |
|---|---|
| CAN | CANopen, SAE J1939 |
| CODESYS-version | 3.5 |
| DI | 2 |
| DO/DI | 2 |
| Driftsspenning DC | 8.4V til 36V DC |
| EPEC GlobE Support | Ja |
| Ethernet - Kommunikasjon | 2 |
| Ikke-flyktig minne | 512 kb |
| IP-klasse | IP67 |
| Klokkefrekvens CPU | 792 MHz |
| Kommunikasjon | GSM/UMTS/LTE, GPS/GLONASS, LTE/Diversity |
| Materiale | Aluminium |
|---|---|
| Minne flash | 4 GB |
| Minne RAM | 1024 MB |
| Nominell spenning | 12V til 24V DC |
| Prosessor | Dual Core Cortex-A9 ARM |
| Referansespenning | 5V |
| RS232 | 1 pc |
| Temperaturområde drift fra | -30 °C |
| Temperaturområde drift til | 60 °C |
| Totalt antall I/O-porter | 5 pc |
| Vekt | 1,2 kg |
Epec 6200 Remote Access Unit (RAU)
Epec 6200 erstatter den tidligere modellen 6100. Enheten er bygget i et robust aluminiumhus og støtter både trådløs og kablet kommunikasjon.
Epec 6200 kan leveres med mobildataforbindelse, WLAN-kommunikasjon, eller begge deler i samme enhet. Det mobile nettverket har global dekning, noe som betyr at samme enhet kan brukes på ulike markeder over hele verden.
Epec 6200 RAU er fullt programmerbar med CODESYS 3.5 og støtter ulike IoT-tjenester som Epec GlobE og GatE. Med CODESYS WebVisu-grensesnittet kan du koble deg til Epec 6200 og bruke en telefon eller et nettbrett som skjerm, en praktisk løsning for både operatører og servicepersonell.
Her er noen lydfiler
I mobile kjøretøy der sikkerhet, driftssikkerhet og robusthet er avgjørende stilles det tydelige krav til hvordan styringssystemet skal fungere. I denne guiden beskriver vi når SC4X er et egnet valg og hvilke krav den er utviklet for i avanserte maskinsystemer med fokus på sikker og pålitelig maskinstyring.
Jobber du med å utvikle maskiner, spesielt for landbruket, vet du hvor viktig det er å ta i bruk moderne teknologi som gjør arbeidet enklere for brukeren. ISOBUS spiller en viktig rolle i dette. Før ISOBUS-standarden ble innført, hadde hver maskin og hvert redskap sine egne terminaler og grensesnitt.
OEM Automatic AS har inngått et samarbeid med den finske leverandøren Epec og utvider dermed sortimentet med styresystemer for mobile maskiner. Samarbeidet gir tilgang til robuste løsninger utviklet for krevende driftsmiljøer.
Vi har utvidet sortimentet vårt og startet samarbeid med den danske produsenten NTF Aalborg A/S. NTF er kjent for sikkerhetsgjerder i rustfritt stål av høy kvalitet, utviklet for krevende industrielle miljøer.
I mange år har xenon strobeteknologi vært mye brukt for å skape kraftige varslingssignaler. I dag har LED teknologi blitt den nye standarden innen industriell varsling, med store fordeler innen ytelse, pålitelighet og visuell oppfattelse.
Effektiv kabelhåndtering starter med riktig valg av kabelinnføring. I styreskap, maskiner og industrielle installasjoner påvirker dette valget ikke bare hvor enkel installasjonen blir, men også driftssikkerheten og levetiden til hele systemet. Ved å velge riktig løsning fra starten av kan du redusere både installasjonstiden og risikoen for fremtidige driftsforstyrrelser. I denne guiden ser vi nærmere på forskjellen mellom kabelgjennomføringer og kabelnipler, og når det er riktig å velge den ene eller den andre løsningen. Med produkter fra Conta-Clip og WISKA tilbyr vi i OEM Automatic løsninger som dekker alt fra fleksible installasjoner til krevende industrimiljøer.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Antall CAN-grensesnitt | Kommunikasjon | Minne flash | Prosessor | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
6200 Remote Managment Unit 4G, 2xCAN
Artikkel:
E30M6200-222
Kopiert
|
2 pc
|
GSM/UMTS/LTE, GPS/GLONASS, LTE/Diversity
|
4 GB
|
Dual Core Cortex-A9 ARM
|
|
||
|
6200 Remote Managment Unit 4G, WLAN, 2xCAN
Artikkel:
E30M6200-223
Kopiert
|
2 pc
|
GSM/UMTS/LTE, WLAN, GPS/GLONASS, LTE/Diversity
|
4 GB
|
Dual Core Cortex-A9 ARM
|
|
||
|
6200 Remote Managment Unit 4G SIM, WLAN, 2xCAN
Artikkel:
E30M6200-223A
Kopiert
|
2 pc
|
GSM/UMTS/LTE, WLAN, GPS/GLONASS, LTE/Diversity
|
4 GB
|
Dual Core Cortex-A9 ARM
|
|
||
|
6200 Remote Management Unit 4G, WLAN, 6xCAN
Artikkel:
E30M6200-268
Kopiert
|
6 pc
|
GSM/UMTS/LTE, WLAN, GPS/GLONASS, LTE/Diversity
|
32 GB
|
Quad Core Cortex-A9 ARM
|
|
||
|
6200 Remote Management Unit 4G, WLAN, 6xCAN
Artikkel:
E30M6200-269
Kopiert
|
6 pc
|
GSM/UMTS/LTE, WLAN, GPS/GLONASS, LTE/Diversity
|
32 GB
|
Quad Core Cortex-A9 ARM
|
|
Velg variant i listen