EPEC
Epec 6807 Display Unit er en Linux-basert, fullt programmerbar 7-tommers innebygd skjerm/HMI designet for krevende forhold. Skjermen er utstyrt med den nyeste skjerm- og berøringsteknologien og er bakoverkompatibel med Epec 6107. Med sin 7-tommers kapasitive berøringsskjerm er den kompakt, men likevel stor nok til å passe til mange formål, og det samme produktet kan brukes til både panel- og sokkelmontering.
Sammen med Epecs skytjenester får du den raskest konfigurerbare og mest pålitelige løsningen for IoT-systemer/fjernstyring på markedet.
| Analog kamerainngang | 2 |
|---|---|
| Antall CAN-grensesnitt | 2 pc |
| Antall REF-pinner | 1 |
| Automatisk lysstyrke | Ja |
| Berøringsskjerm | Kapasitiv (PCAP) |
| Buzzer | Ja |
| CAN | CANopen, SAEJ1939, MODBUS, NMEA 2000 |
| CODESYS-version | 3.5 SP16 |
| CPU | Quad-core |
| Driftsspenning DC | 8.4V til 32V DC |
| Ethernet - Kommunikasjon | M12 (4pin) |
| Ikke-flyktig minne | 512 kB |
| IP-klasse | IP66, IP67 |
| Klokkefrekvens CPU | 792 MHz |
| Kontakter | 1 x AMP23, 1 x M12 USB Mini-B, 2 x M12 D-coded 4-pin socket, 2 x M12 A-coded 5-pin socket |
| Lysstyrke skjerm | 800 candela/m² |
| Materiale | Aluminium |
| Minne flash | 4 GB |
|---|---|
| Minne RAM | 1024 MB |
| Nominell spenning | 12 V - 24 V DC |
| Programmeringsalternativer | CODESYS, WebVisu |
| Prosessor | Quad Core Cortex-A9 ARM |
| Referansespenning | 5V |
| RS232 | 1 pc |
| Skjermoppløsning | 800x480 WVGA |
| Strømforbruk i hvilemodus | 0,05 W |
| Størrelse | 198 x 148 x 47 mm |
| Størrelse display | 7 |
| Temperaturområde drift fra | -30 °C |
| Temperaturområde drift til | 70 °C |
| Totalt antall I/O-porter | 6 pc |
| Vekt | 0,93 kg |
| Videoinput | 2 |
Epec 6807 Display Unit er en Linux-basert, fullt programmerbar 7-tommers innebygd skjerm/HMI designet for krevende forhold. Skjermen er utstyrt med den nyeste skjerm- og berøringsteknologien og er bakoverkompatibel med Epec 6107. Med sin 7-tommers kapasitive berøringsskjerm er den kompakt, men likevel stor nok til å passe til mange formål, og det samme produktet kan brukes til både panel- og sokkelmontering.
Sammen med Epecs skytjenester får du den raskest konfigurerbare og mest pålitelige løsningen for IoT-systemer/fjernstyring på markedet.
Her er noen lydfiler
OEM Automatic AS har inngått et samarbeid med den finske leverandøren Epec og utvider dermed sortimentet med styresystemer for mobile maskiner. Samarbeidet gir tilgang til robuste løsninger utviklet for krevende driftsmiljøer.
I mobile kjøretøy der sikkerhet, driftssikkerhet og robusthet er avgjørende stilles det tydelige krav til hvordan styringssystemet skal fungere. I denne guiden beskriver vi når SC4X er et egnet valg og hvilke krav den er utviklet for i avanserte maskinsystemer med fokus på sikker og pålitelig maskinstyring.
Jobber du med å utvikle maskiner, spesielt for landbruket, vet du hvor viktig det er å ta i bruk moderne teknologi som gjør arbeidet enklere for brukeren. ISOBUS spiller en viktig rolle i dette. Før ISOBUS-standarden ble innført, hadde hver maskin og hvert redskap sine egne terminaler og grensesnitt.
Vi har utvidet sortimentet vårt og startet samarbeid med den danske produsenten NTF Aalborg A/S. NTF er kjent for sikkerhetsgjerder i rustfritt stål av høy kvalitet, utviklet for krevende industrielle miljøer.
I mange år har xenon strobeteknologi vært mye brukt for å skape kraftige varslingssignaler. I dag har LED teknologi blitt den nye standarden innen industriell varsling, med store fordeler innen ytelse, pålitelighet og visuell oppfattelse.
De nye S202A-MC sensorene gir omfattende konfigurasjonsmuligheter og er utviklet for å dekke et bredt spekter av industrielle applikasjoner. Å sikre maksimal produktivitet og brukersikkerhet i systemet ditt har aldri vært enklere.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Analog kamerainngang | CPU | Kontakter | Prosessor | Videoinput | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EPEC 6807 Display Unit (Full)
Artikkel:
E30W6807-224
Kopiert
|
2
|
Quad-core
|
1 x AMP23, 1 x M12 USB Mini-B, 2 x M12 D-coded 4-pin socket, 2 x M12 A-coded 5-pin socket
|
Quad Core Cortex-A9 ARM
|
2
|
|
||
|
EPEC 6807 Display Unit (Standard+)
Artikkel:
E30W6807-222
Kopiert
|
2
|
Dual-core
|
1 x AMP23, 1 x M12 USB Mini-B, 2 x M12 D-coded 4-pin socket, 2 x M12 A-coded 5-pin socket
|
Dual Core Cortex-A9 ARM
|
2
|
|
||
|
EPEC 6807 Display Unit (Standard)
Artikkel:
E30W6807-220
Kopiert
|
|
Dual-core
|
1 x AMP23, 1 x M12 USB Mini-B, 2 x M12 D-coded 4-pin socket, 2
|
Solo Core Cortex-A9 ARM
|
0
|
|
Velg variant i listen