EPEC
Denne 12,1-tommers TFT-fargeskjermen tilbyr utmerket visuell ytelse og holdbarhet for krevende miljøer. Den er designet for krevende applikasjoner, har høy lysstyrke for lesbarhet i sollys, avanserte tilkoblingsmuligheter og et slitesterkt aluminiumshus. Den kapasitive berøringsskjermen med optisk binding forbedrer responsivitet og klarhet, noe som gjør den egnet for både kommersielle kjøretøy og industriell bruk. Den kraftige firekjernersprosessoren, Linux OS og omfattende I/O-funksjoner sikrer jevn ytelse og integrasjon med ulike systemer.
Sammen med Epecs skytjenester får du den raskest konfigurerbare og mest pålitelige IoT-system-/fjernstyringsløsningen på markedet.
Viktige funksjoner:
| Antall CAN-grensesnitt | 3 pc |
|---|---|
| Antall innganger | 5 |
| Antall utganger | 5 |
| Automatisk lysstyrke | Ja |
| Berøringsskjerm | Kapasitiv (PCAP) |
| CAN | CANopen, SAEJ1939 |
| Driftsspenning DC | 9V til 36V DC |
| Ethernet - Kommunikasjon | 2 x 100Base-T1 Automotive ethernet |
| Høytaler | Ja |
| IP-klasse | IP6K6 |
| Klokkefrekvens CPU | 1600 MHz |
| Kontakter | 1 x AMP26 Super Seal, Ethernet HSD, 4-pole Z-coded, USB Type C and Type A |
| Lysstyrke skjerm | 1100 candela/m² |
| Materiale | Aluminium |
| Minne flash | 10 GB |
| Minne RAM | 4096 MB |
|---|---|
| Nominell spenning | 12V til 24V DC |
| Programmeringsalternativer | C/C++ |
| Prosessor | 64 bit Quad Core i.MX8 |
| RS232 | 2 pc |
| Skjermoppløsning | 1280x800 WXGA |
| Strømforbruk i hvilemodus | 0,18 W |
| Størrelse | 299 x 210 x 53,5 mm |
| Størrelse display | 12,1 |
| Temperaturområde drift fra | -30 °C |
| Temperaturområde drift til | 75 °C |
| Totalt antall I/O-porter | 10 pc |
| Vekt | 1,169 kg |
Denne 12,1-tommers TFT-fargeskjermen tilbyr utmerket visuell ytelse og holdbarhet for krevende miljøer. Den er designet for krevende applikasjoner, har høy lysstyrke for lesbarhet i sollys, avanserte tilkoblingsmuligheter og et slitesterkt aluminiumshus. Den kapasitive berøringsskjermen med optisk binding forbedrer responsivitet og klarhet, noe som gjør den egnet for både kommersielle kjøretøy og industriell bruk. Den kraftige firekjernersprosessoren, Linux OS og omfattende I/O-funksjoner sikrer jevn ytelse og integrasjon med ulike systemer.
Sammen med Epecs skytjenester får du den raskest konfigurerbare og mest pålitelige IoT-system-/fjernstyringsløsningen på markedet.
Viktige funksjoner:
Her er noen lydfiler
OEM Automatic AS har inngått et samarbeid med den finske leverandøren Epec og utvider dermed sortimentet med styresystemer for mobile maskiner. Samarbeidet gir tilgang til robuste løsninger utviklet for krevende driftsmiljøer.
I mobile kjøretøy der sikkerhet, driftssikkerhet og robusthet er avgjørende stilles det tydelige krav til hvordan styringssystemet skal fungere. I denne guiden beskriver vi når SC4X er et egnet valg og hvilke krav den er utviklet for i avanserte maskinsystemer med fokus på sikker og pålitelig maskinstyring.
Jobber du med å utvikle maskiner, spesielt for landbruket, vet du hvor viktig det er å ta i bruk moderne teknologi som gjør arbeidet enklere for brukeren. ISOBUS spiller en viktig rolle i dette. Før ISOBUS-standarden ble innført, hadde hver maskin og hvert redskap sine egne terminaler og grensesnitt.
Vi har utvidet sortimentet vårt og startet samarbeid med den danske produsenten NTF Aalborg A/S. NTF er kjent for sikkerhetsgjerder i rustfritt stål av høy kvalitet, utviklet for krevende industrielle miljøer.
I mange år har xenon strobeteknologi vært mye brukt for å skape kraftige varslingssignaler. I dag har LED teknologi blitt den nye standarden innen industriell varsling, med store fordeler innen ytelse, pålitelighet og visuell oppfattelse.
De nye S202A-MC sensorene gir omfattende konfigurasjonsmuligheter og er utviklet for å dekke et bredt spekter av industrielle applikasjoner. Å sikre maksimal produktivitet og brukersikkerhet i systemet ditt har aldri vært enklere.