EPEC
EPECs 5-tommers skjerm 6505 er en kompakt, robust og høytytende, men likevel rimelig skjerm for et bredt spekter av mobile maskinapplikasjoner. Den er fritt programmerbar i CODESYS 3.5, og skjermintegrasjon i et EPEC-basert kontrollsystem er enkel ved hjelp av EPECs multiverktøy- og PLC-bibliotek.
6505 har et svært følsomt kapasitivt berøringspanel med svært høy lysstyrke, noe som gir utmerket lesbarhet og brukervennlighet selv i sollys. Med en WVGA-oppløsning på 800 x 400, som er den samme som EPECs 6107, muliggjør den enkel grensesnittovergang mellom forskjellige skjermstørrelser som brukes i forskjellige maskiner med minimal innsats.
EPECs 6505 kan monteres enten på panel eller sokkel.
Tilbehøret inkluderer også en fleksibel sokkel, kuleleddfeste, kassett for panelmontering, strøm- og datakabel med kontakter og skjermbeskyttelse.
| Antall CAN-grensesnitt | 2 pc |
|---|---|
| Berøringsskjerm | Kapasitiv (PCAP) |
| CODESYS-version | 3.5 SP16 |
| Høytaler | Ja |
| IP-klasse | IP66 |
| Klokkefrekvens CPU | 800 MHz |
| Kontakter | AMP26 |
| Lysstyrke skjerm | 800 candela/m² |
| Minne flash | 2 GB |
| Minne RAM | 512 MB |
| Nominell spenning | 12V til 24V DC |
|---|---|
| Programmeringsalternativer | CODESYS |
| Prosessor | 32 bit iMX6 Solo |
| RS232 | 1 pc |
| Skjermoppløsning | 800x480 WVGA |
| Størrelse display | 5 |
| Temperaturområde drift fra | -30 °C |
| Temperaturområde drift til | 65 °C |
EPECs 5-tommers skjerm 6505 er en kompakt, robust og høytytende, men likevel rimelig skjerm for et bredt spekter av mobile maskinapplikasjoner. Den er fritt programmerbar i CODESYS 3.5, og skjermintegrasjon i et EPEC-basert kontrollsystem er enkel ved hjelp av EPECs multiverktøy- og PLC-bibliotek.
6505 har et svært følsomt kapasitivt berøringspanel med svært høy lysstyrke, noe som gir utmerket lesbarhet og brukervennlighet selv i sollys. Med en WVGA-oppløsning på 800 x 400, som er den samme som EPECs 6107, muliggjør den enkel grensesnittovergang mellom forskjellige skjermstørrelser som brukes i forskjellige maskiner med minimal innsats.
EPECs 6505 kan monteres enten på panel eller sokkel.
Tilbehøret inkluderer også en fleksibel sokkel, kuleleddfeste, kassett for panelmontering, strøm- og datakabel med kontakter og skjermbeskyttelse.
Her er noen lydfiler
OEM Automatic AS har inngått et samarbeid med den finske leverandøren Epec og utvider dermed sortimentet med styresystemer for mobile maskiner. Samarbeidet gir tilgang til robuste løsninger utviklet for krevende driftsmiljøer.
I mobile kjøretøy der sikkerhet, driftssikkerhet og robusthet er avgjørende stilles det tydelige krav til hvordan styringssystemet skal fungere. I denne guiden beskriver vi når SC4X er et egnet valg og hvilke krav den er utviklet for i avanserte maskinsystemer med fokus på sikker og pålitelig maskinstyring.
Jobber du med å utvikle maskiner, spesielt for landbruket, vet du hvor viktig det er å ta i bruk moderne teknologi som gjør arbeidet enklere for brukeren. ISOBUS spiller en viktig rolle i dette. Før ISOBUS-standarden ble innført, hadde hver maskin og hvert redskap sine egne terminaler og grensesnitt.
Vi har utvidet sortimentet vårt og startet samarbeid med den danske produsenten NTF Aalborg A/S. NTF er kjent for sikkerhetsgjerder i rustfritt stål av høy kvalitet, utviklet for krevende industrielle miljøer.
I mange år har xenon strobeteknologi vært mye brukt for å skape kraftige varslingssignaler. I dag har LED teknologi blitt den nye standarden innen industriell varsling, med store fordeler innen ytelse, pålitelighet og visuell oppfattelse.
De nye S202A-MC sensorene gir omfattende konfigurasjonsmuligheter og er utviklet for å dekke et bredt spekter av industrielle applikasjoner. Å sikre maksimal produktivitet og brukersikkerhet i systemet ditt har aldri vært enklere.