IDEM
Produsert av robust rustfritt 316 stål og laget spesielt med tanke på bruk i tøffe miljler som f.eks., næringsmiddelindustrien eller farmasøytisk industri. Overlever høyt trykk ved høy temperatur over tid. Spesifisert til 105°C, men er designet for å fungere helt opp til 125°C.
LMC är en kodad magnetbrytare i rostfritt stål 316 som designats för att överleva de tuffa miljöerna inom livsmedelsbearbetning, förpackning och farmaceutiska applikationer.
Brytaren har inga rörliga delar.
Lämplig för CIP SIP-rengöring. Brytaren är klassad till IP69K (högtryckstvättning med rengöringsmedel vid 80C och 100psi). Den har specificerats till 105 C men har utformats för att fungera säkert upp till 125C.
LMC kan anslutas till de flesta säkerhetsreläer och kan uppnå PLe / Cat4 enligt ISO13849-1.
LED-indikering (tillgänglig utan lysdiod vid behov).
Med en avkänningsyta på 14mm har LMC hög tolerans mot felinställning.
| Arbeidstemperatur | -25°C - 105°C |
|---|---|
| Contact rating max | 24Vdc 0.2A |
| Feste | 2 x M4 |
| Godkjenninger | ISO 14119, EN60947-5-1, EN60204-1, ISO 13849-1, EN62061, UL 508 |
| Integrert LED | Ja |
| IP-klasse | IP69K, IP67 |
| Kabellengde | 2 m |
| Kontaktfunksjon | 2NC 1NO |
| Lederareal | 0,25 mm² |
|---|---|
| Materiale sentral | SS316 |
| PFHd | 8.71 x 10⁻¹¹ |
| PL | e acc. ISO13849-1 |
| Recommended mounting gap | 5 mm |
| SIL | 3 acc. EN62061 |
| Switching current min | 10Vdc 1mA |
Produsert av robust rustfritt 316 stål og laget spesielt med tanke på bruk i tøffe miljler som f.eks., næringsmiddelindustrien eller farmasøytisk industri. Overlever høyt trykk ved høy temperatur over tid. Spesifisert til 105°C, men er designet for å fungere helt opp til 125°C.
LMC är en kodad magnetbrytare i rostfritt stål 316 som designats för att överleva de tuffa miljöerna inom livsmedelsbearbetning, förpackning och farmaceutiska applikationer.
Brytaren har inga rörliga delar.
Lämplig för CIP SIP-rengöring. Brytaren är klassad till IP69K (högtryckstvättning med rengöringsmedel vid 80C och 100psi). Den har specificerats till 105 C men har utformats för att fungera säkert upp till 125C.
LMC kan anslutas till de flesta säkerhetsreläer och kan uppnå PLe / Cat4 enligt ISO13849-1.
LED-indikering (tillgänglig utan lysdiod vid behov).
Med en avkänningsyta på 14mm har LMC hög tolerans mot felinställning.
Her er noen lydfiler
Med PROFIsafe over PROFINET får du en løsning som kombinerer høyeste sikkerhetsnivå med sømløs kommunikasjon og enkel installasjon.
Maskinsikkerhet blir stadig mer integrert og nettverksbasert, og hos OEM Automatic finner du låsbare håndtak og brytere med PROFIsafe som gir høy driftssikkerhet, kortere nedetid og enklere konstruksjon. Alle produktene våre er robuste, konfigurerbare og uavhengige av merke, og de kan enkelt integreres i både nye og eksisterende automasjonssystemer.
IDEM Safety er en familieeid bedrift fra England med fokus på sensor- og sikkerhetsprodukter. Selskapet ble grunnlagt i 2003 av Medi Motasham og har egen utvikling og produksjon i Wigan, like utenfor Manchester. Medi hadde tidligere roller som teknisk direktør og leder for forskning og utvikling hos EJA/Guardmaster (Allen-Bradley). IDEM Safety er kjent for sine innovative løsninger og legger stor vekt på kvalitet og pålitelighet.
Sammen med vår produsent IDEM kan vi tilby et bredt sortiment av rustfrie produkter. Fordelen med å velge rustfritt stål er at de er slitesterke og kan også vaskes under høyt trykk og høye temperaturer.
I mange år har xenon strobeteknologi vært mye brukt for å skape kraftige varslingssignaler. I dag har LED teknologi blitt den nye standarden innen industriell varsling, med store fordeler innen ytelse, pålitelighet og visuell oppfattelse.
De nye S202A-MC sensorene gir omfattende konfigurasjonsmuligheter og er utviklet for å dekke et bredt spekter av industrielle applikasjoner. Å sikre maksimal produktivitet og brukersikkerhet i systemet ditt har aldri vært enklere.
Inxpect Safety Studio setter en ny standard for 3D-konfigurering. Programvaren gjør planlegging av sensorsystemer mer intuitiv, raskere og mer visuelt oversiktlig. Du får bedre kontroll gjennom hele prosessen, og konfigurasjonen løftes til et nytt nivå. Utforsk mulighetene og ta neste steg innen sikkerhetsteknologi.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Arbeidstemperatur | Kabellengde | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
LMC 2M 2NC 1NO
Artikkel:
133005
Kopiert
|
-25°C - 105°C
|
2 m
|
|
||
|
LMC QC-M12 2NC 1NO
Artikkel:
133008
Kopiert
|
-25°C -105°C
|
0,25 m
|
|
Velg variant i listen