DATASENSING
Datalogic SG4-H er det første sikkerhetslysgitteret på markedet med komplett hus i AISI 316L syrefast stål. Frontlinsen er i glass og huset er uten åpninger eller skarpe kanter, for å være lett å vaske og holde ren. På grunn av dette, og toleransen for kraftige vaskemidler, er dette lysgitteret svært godt egnet i næringsmiddel- og farmasøytisk industri.
SG4-H er tatt frem for å tilfrdsstille de ultrahygeniske kravene til farmasøytisk industri, samt tåle hyppig nedvasking med kraftige rengjøringsmidler med høy temperatur.
Lysgitteret har oppløsning på 14 mm for fingerbeskyttelse og leveres i høyde 150, 300 og 450 mm.

| Antall stråler | 16 |
|---|---|
| Beskyttelsesfelt | 150 mm |
| DC | 99 % |
| Godkjenninger | CE, cULus, TÜV |
| I henhold til | EMC, LVD, MD |
| IP-klasse | IP65 |
| Kabellengde maks. | 50 m |
| Kontaktstrøm maks. | 0,5 A |
| Materiale hus | SS316L |
| MTTFd | 444 år |
| Oppbevaringstemperatur fra | -25 °C |
| Oppbevaringstemperatur til | 70 °C |
|---|---|
| PL | e (EN ISO 13849-1) |
| Reaksjonstid | 11 ms |
| Rekkevidde | 0,2-6 m |
| SIL | 3 (EN IEC 62061) |
| Spenningstoleranse | ±20 % |
| T1 (levetid i antall år) | 20 |
| Temperaturområde fra | -10 °C |
| Temperaturområde til | 55 °C |
Datalogic SG4-H er det første sikkerhetslysgitteret på markedet med komplett hus i AISI 316L syrefast stål. Frontlinsen er i glass og huset er uten åpninger eller skarpe kanter, for å være lett å vaske og holde ren. På grunn av dette, og toleransen for kraftige vaskemidler, er dette lysgitteret svært godt egnet i næringsmiddel- og farmasøytisk industri.
SG4-H er tatt frem for å tilfrdsstille de ultrahygeniske kravene til farmasøytisk industri, samt tåle hyppig nedvasking med kraftige rengjøringsmidler med høy temperatur.
Lysgitteret har oppløsning på 14 mm for fingerbeskyttelse og leveres i høyde 150, 300 og 450 mm.

Her er noen lydfiler
I mange år har xenon strobeteknologi vært mye brukt for å skape kraftige varslingssignaler. I dag har LED teknologi blitt den nye standarden innen industriell varsling, med store fordeler innen ytelse, pålitelighet og visuell oppfattelse.
De nye S202A-MC sensorene gir omfattende konfigurasjonsmuligheter og er utviklet for å dekke et bredt spekter av industrielle applikasjoner. Å sikre maksimal produktivitet og brukersikkerhet i systemet ditt har aldri vært enklere.
Inxpect Safety Studio setter en ny standard for 3D-konfigurering. Programvaren gjør planlegging av sensorsystemer mer intuitiv, raskere og mer visuelt oversiktlig. Du får bedre kontroll gjennom hele prosessen, og konfigurasjonen løftes til et nytt nivå. Utforsk mulighetene og ta neste steg innen sikkerhetsteknologi.
Å velge riktig RAM-feste handler om å dimensjonere korrekt fra start. I kjøretøy og maskiner er det ikke bare vekten på utstyret som har betydning, også vibrasjoner, støt, hastighet og monteringsvinkel påvirker løsningen. For at installasjonen skal være stabil over tid, må du velge riktig kulestørrelse, riktig armlengde og en monteringsløsning som passer applikasjonen. I denne guiden går vi gjennom hvordan du gjør det, steg for steg.
Utviklingen av mobile kjøretøy går raskt. Kravene til sikkerhet, levetid, miljøytelse og avansert funksjonalitet øker, samtidig som kjøretøyene må være kostnadseffektive, robuste og enkle å vedlikeholde. Hos OEM Automatic støtter vi deg gjennom hele prosessen. Med bred teknisk kompetanse og tett samarbeid med ledende produsenter hjelper vi deg med å velge riktige komponenter for de mest krevende miljøene.
OEM Automatic AS har inngått et samarbeid med den finske leverandøren Epec og utvider dermed sortimentet med styresystemer for mobile maskiner. Samarbeidet gir tilgang til robuste løsninger utviklet for krevende driftsmiljøer.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Antall stråler | Beskyttelsesfelt | Reaksjonstid | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
SG4-H Lysgitter syrefast 316L 14mm 150mm
Artikkel:
SG4-H14-015-OO-X-B
Kopiert
|
16
|
150 mm
|
11 ms
|
|
||
|
SG4-H Lysgitter syrefast 316L 14mm 300mm
Artikkel:
SG4-H14-030-OO-X-B
Kopiert
|
32
|
300 mm
|
15 ms
|
|
||
|
SG4-H Lysgitter syrefast 316L 14mm 450mm
Artikkel:
SG4-H14-045-OO-X-B
Kopiert
|
48
|
450 mm
|
18 ms
|
|
Velg variant i listen