DATASENSING
SG4-Finger er et sikkerhets lysgitter med rekkevidde opp til 6 meter.
Lysgitteret leveres som type 4 og holder høyeste sikkerhetsstandard i henhold til de siste sikkerhetsstandardene, EN ISO 13849-1 og EN 62061. SG4-Finger har integrert overvåket reset og inngang for overvåking av eksterne kontaktorer. Lysgitteret har to sikre, kortslutningsbeskyttede, elektroniske utganger. Dette gjør at SG4-Finger kan fungere som "stand alone" og ikke er avhengig av eksterne kontrollenheter. Lysgitteret leveres med standard festebraketter.
| Antall stråler | 16 |
|---|---|
| Beskyttet høyde | 150 mm |
| DC | 99 % |
| Funksjon | Manuell/Automatisk restart, EDM |
| Godkjenninger | CE, cULus, TÜV |
| I henhold til | EMC, LVD, MD |
| IP-klasse | IP65 |
| Kabellengde maks. | 50 m |
| Kontaktstrøm maks. | 0,5 A |
| Materiale hus | Aluminium |
| Matespenning | 24 V DC |
| MTTFd | 444 år |
|---|---|
| PL | e (EN ISO 13849-1) |
| Reaksjonstid | 11 ms |
| Rekkevidde | 0,2-6 m |
| SIL | 3 (EN IEC 62061) |
| Spenningstoleranse | ±20 % |
| T1 (levetid i antall år) | 20 |
| Temperaturområde fra | 0 °C |
| Temperaturområde til | 55 °C |
| Type | Finger- og håndbeskyttelse |
SG4-Finger er et sikkerhets lysgitter med rekkevidde opp til 6 meter.
Lysgitteret leveres som type 4 og holder høyeste sikkerhetsstandard i henhold til de siste sikkerhetsstandardene, EN ISO 13849-1 og EN 62061. SG4-Finger har integrert overvåket reset og inngang for overvåking av eksterne kontaktorer. Lysgitteret har to sikre, kortslutningsbeskyttede, elektroniske utganger. Dette gjør at SG4-Finger kan fungere som "stand alone" og ikke er avhengig av eksterne kontrollenheter. Lysgitteret leveres med standard festebraketter.
Her er noen lydfiler
I mange år har xenon strobeteknologi vært mye brukt for å skape kraftige varslingssignaler. I dag har LED teknologi blitt den nye standarden innen industriell varsling, med store fordeler innen ytelse, pålitelighet og visuell oppfattelse.
De nye S202A-MC sensorene gir omfattende konfigurasjonsmuligheter og er utviklet for å dekke et bredt spekter av industrielle applikasjoner. Å sikre maksimal produktivitet og brukersikkerhet i systemet ditt har aldri vært enklere.
Inxpect Safety Studio setter en ny standard for 3D-konfigurering. Programvaren gjør planlegging av sensorsystemer mer intuitiv, raskere og mer visuelt oversiktlig. Du får bedre kontroll gjennom hele prosessen, og konfigurasjonen løftes til et nytt nivå. Utforsk mulighetene og ta neste steg innen sikkerhetsteknologi.
Å velge riktig RAM-feste handler om å dimensjonere korrekt fra start. I kjøretøy og maskiner er det ikke bare vekten på utstyret som har betydning, også vibrasjoner, støt, hastighet og monteringsvinkel påvirker løsningen. For at installasjonen skal være stabil over tid, må du velge riktig kulestørrelse, riktig armlengde og en monteringsløsning som passer applikasjonen. I denne guiden går vi gjennom hvordan du gjør det, steg for steg.
Utviklingen av mobile kjøretøy går raskt. Kravene til sikkerhet, levetid, miljøytelse og avansert funksjonalitet øker, samtidig som kjøretøyene må være kostnadseffektive, robuste og enkle å vedlikeholde. Hos OEM Automatic støtter vi deg gjennom hele prosessen. Med bred teknisk kompetanse og tett samarbeid med ledende produsenter hjelper vi deg med å velge riktige komponenter for de mest krevende miljøene.
OEM Automatic AS har inngått et samarbeid med den finske leverandøren Epec og utvider dermed sortimentet med styresystemer for mobile maskiner. Samarbeidet gir tilgang til robuste løsninger utviklet for krevende driftsmiljøer.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Antall stråler | Beskyttet høyde | Reaksjonstid | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Lysgitter SG4 BASE 150mm 14mm
Artikkel:
SG4-14-015-OO-E
Kopiert
|
16
|
150 mm
|
11 ms
|
|
||
|
Lysgitter SG4 BASE 300mm 14mm
Artikkel:
SG4-14-030-OO-E
Kopiert
|
32
|
300 mm
|
15 ms
|
|
||
|
Lysgitter SG4 BASE 450mm 14mm
Artikkel:
SG4-14-045-OO-E
Kopiert
|
48
|
450 mm
|
18 ms
|
|
||
|
Lysgitter SG4 BASE 600mm 14mm
Artikkel:
SG4-14-060-OO-E
Kopiert
|
64
|
600 mm
|
22 ms
|
|
||
|
Lysgitter SG4 BASE 750mm 14mm
Artikkel:
SG4-14-075-OO-E
Kopiert
|
80
|
750 mm
|
25 ms
|
|
||
|
Lysgitter SG4 BASE 900mm 14mm
Artikkel:
SG4-14-090-OO-E
Kopiert
|
96
|
900 mm
|
29 ms
|
|
||
|
Lysgitter SG4 BASE 1050mm 14mm
Artikkel:
SG4-14-105-OO-E
Kopiert
|
112
|
1050 mm
|
33 ms
|
|
||
|
Lysgitter SG4 BASE 1200mm 14mm
Artikkel:
SG4-14-120-OO-E
Kopiert
|
128
|
1200 mm
|
36 ms
|
|
||
|
Lysgitter SG4 BASE 1350mm 14mm
Artikkel:
SG4-14-135-OO-E
Kopiert
|
144
|
1350 mm
|
40 ms
|
|
||
|
Lysgitter SG4 BASE 1500mm 14mm
Artikkel:
SG4-14-150-OO-E
Kopiert
|
160
|
1500 mm
|
43 ms
|
|
||
|
Lysgitter SG4 BASE 1650mm 14mm
Artikkel:
SG4-14-165-OO-E
Kopiert
|
176
|
1650 mm
|
47 ms
|
|
||
|
Lysgitter SG4 BASE 1800mm 14mm
Artikkel:
SG4-14-180-OO-E
Kopiert
|
192
|
1800 mm
|
50 ms
|
|
Velg variant i listen