WISKA
Combi 607 Industri er en koblingsboks som er utviklet for krevende industrielle bruksområder og de er spesialprodusert for brannsikre kabelsystemer. Vi kan tilby koblingsboks med eller uten skruklemme.
| Bredde | 110 mm |
|---|---|
| Dybde | 57 mm |
| Farge | Grå |
| Forpakningsstørrelse | 3 pc |
| Gjenger metriske | M25 |
| Godkjenninger | Halogen free, RoHS |
| Høyde | 110 mm |
| Installasjonstemperatur fra | -5 °C |
| Installasjonstemperatur til | 60 °C |
| IP-klasse | IP66, IP67 |
| Kabelareal maks. | 6 mm² |
|---|---|
| Kabeldiameter maks. | 17 mm |
| Kabeldiameter min. | 3 mm |
| Materiale | Polypropylen |
| Materiale pakning | TPE |
| Spenning maks. | 690 V |
| Temperaturområde fra | -30 °C |
| Temperaturområde til | 100 °C |
Combi 607 Industri er en koblingsboks som er utviklet for krevende industrielle bruksområder og de er spesialprodusert for brannsikre kabelsystemer. Vi kan tilby koblingsboks med eller uten skruklemme.
Her er noen lydfiler
COMBI-koblingsbokser er høykvalitetsbokser som er egnet for både innendørs og utendørs installasjoner. De har en høy beskyttelsesklasse, er flammehemmende, halogenfrie, støtsikre og værbestandige. Boksene kommer i ulike størrelser og har smarte funksjoner som kombinasjonen av membran- og kabelgjennomføringer for enkel og rask installasjon. MP GEL er en pålitelig tetningsmasse som kan brukes sammen med COMBI-koblingsbokser for å oppnå høyere beskyttelsesnivå og lang levetid.
Vi har utvidet sortimentet vårt og startet samarbeid med den danske produsenten NTF Aalborg A/S. NTF er kjent for sikkerhetsgjerder i rustfritt stål av høy kvalitet, utviklet for krevende industrielle miljøer.
I mange år har xenon strobeteknologi vært mye brukt for å skape kraftige varslingssignaler. I dag har LED teknologi blitt den nye standarden innen industriell varsling, med store fordeler innen ytelse, pålitelighet og visuell oppfattelse.
De nye S202A-MC sensorene gir omfattende konfigurasjonsmuligheter og er utviklet for å dekke et bredt spekter av industrielle applikasjoner. Å sikre maksimal produktivitet og brukersikkerhet i systemet ditt har aldri vært enklere.
Inxpect Safety Studio setter en ny standard for 3D-konfigurering. Programvaren gjør planlegging av sensorsystemer mer intuitiv, raskere og mer visuelt oversiktlig. Du får bedre kontroll gjennom hele prosessen, og konfigurasjonen løftes til et nytt nivå. Utforsk mulighetene og ta neste steg innen sikkerhetsteknologi.
Å velge riktig RAM-feste handler om å dimensjonere korrekt fra start. I kjøretøy og maskiner er det ikke bare vekten på utstyret som har betydning, også vibrasjoner, støt, hastighet og monteringsvinkel påvirker løsningen. For at installasjonen skal være stabil over tid, må du velge riktig kulestørrelse, riktig armlengde og en monteringsløsning som passer applikasjonen. I denne guiden går vi gjennom hvordan du gjør det, steg for steg.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Pris | ||
|---|---|---|---|
|
Koblingsboks COMBI IND. 607 LG
Artikkel:
10060537
Kopiert
|
|
||
|
Koblingsboks COMBI IND. 607/5 LG m/skruklemme
Artikkel:
10060519
Kopiert
|
|
Velg variant i listen