RAM
RAM-B-149Z-202U består av en sinkbelagt U-boltbase, dobbel sokkelarm og rund sokkeladapter. Den runde sokkeladapteren har et hullmønster som samsvarer med bransjestandarden AMPS. Inkludert i denne pakken er maskinvare som passer til rørr fra 0,50" til 1,25" i diameter. Festet er designet med et patentert RAM 1" diameter gummikule- og sokkelsystem som har justeringspunkter i begge ender av den doble sokkelarmen. Dette gir nesten uendelig justering og perfekte synsvinkler.
| Armlengde | 94,7 mm |
|---|---|
| Hullbilde | AMPS |
| Maks. belastning | 2,25 kg |
| Materiale | Pulverlakkert marin aluminium, Høystyrke kompositt |
| Materiale kule | Pulverlakkert marin aluminium |
| Rørdimensjon maks. | 31,8 mm |
| Rørdimensjon min. | 12,7 mm |
|---|---|
| Størrelse serie | B (1") |
| Type av del | Komplett feste |
| Vekt | 0,32 kg |
RAM-B-149Z-202U består av en sinkbelagt U-boltbase, dobbel sokkelarm og rund sokkeladapter. Den runde sokkeladapteren har et hullmønster som samsvarer med bransjestandarden AMPS. Inkludert i denne pakken er maskinvare som passer til rørr fra 0,50" til 1,25" i diameter. Festet er designet med et patentert RAM 1" diameter gummikule- og sokkelsystem som har justeringspunkter i begge ender av den doble sokkelarmen. Dette gir nesten uendelig justering og perfekte synsvinkler.
Her er noen lydfiler
Å velge riktig RAM-feste handler om å dimensjonere korrekt fra start. I kjøretøy og maskiner er det ikke bare vekten på utstyret som har betydning, også vibrasjoner, støt, hastighet og monteringsvinkel påvirker løsningen. For at installasjonen skal være stabil over tid, må du velge riktig kulestørrelse, riktig armlengde og en monteringsløsning som passer applikasjonen. I denne guiden går vi gjennom hvordan du gjør det, steg for steg.
Med fester fra RAM Mounts kan du bruke produkter som smarttelefon, laptop, nettbrett og øvrige applikasjoner med VESA-feste. Vi har monteringsløsninger for alt mellom sykkel og fly. For å kunne montere utstyret ditt på det stedet du ønsker på en ryddig og sikker måte. Med smarte monteringsløsninger kan du spare både tid og ressurser. Her får du vite hvordan.
Har du noen gang måtte reise fra en viktig jobb bare fordi nettbrettet ditt er tomt for strøm? Med RAM Mounts IntelliSkin trenger du aldri å bekymre deg for det igjen.
I mange år har xenon strobeteknologi vært mye brukt for å skape kraftige varslingssignaler. I dag har LED teknologi blitt den nye standarden innen industriell varsling, med store fordeler innen ytelse, pålitelighet og visuell oppfattelse.
De nye S202A-MC sensorene gir omfattende konfigurasjonsmuligheter og er utviklet for å dekke et bredt spekter av industrielle applikasjoner. Å sikre maksimal produktivitet og brukersikkerhet i systemet ditt har aldri vært enklere.
Inxpect Safety Studio setter en ny standard for 3D-konfigurering. Programvaren gjør planlegging av sensorsystemer mer intuitiv, raskere og mer visuelt oversiktlig. Du får bedre kontroll gjennom hele prosessen, og konfigurasjonen løftes til et nytt nivå. Utforsk mulighetene og ta neste steg innen sikkerhetsteknologi.