WISKA
VentGLAND® kabelgjennomføringer med EMC for beskyttelse mot elektromagnetisk forstyrrelser. For å beskytte mot slike forstyrrelser tilbyr vi deg forskjellige tilnærminger til EMC-kabelgjennomføringer som sikrer effektiv skjerming.
| Forpakningsstørrelse | 1 pc |
|---|---|
| Gjenger metriske | M25x1,5 |
| Godkjenninger | CPT, Halogen free, RU, RoHS, Sprint |
| IP-klasse | IP68 |
| Kabeldiameter maks. | 17 mm |
| Kabeldiameter min. | 9 mm |
| Lengde gjenger | 7 mm |
| Lengde total maks. | 52 mm |
| Lengde total min. | 43 mm |
| Materiale lamellinnsats | Polyamid |
|---|---|
| Materiale membran | ePTFE |
| Materiale nippel | Forniklet messing |
| Materiale pakning | EPDM |
| Nøkkelstørrelse | 29 mm |
| Temperaturområde fra | -40 °C |
| Temperaturområde til | 100 °C |
VentGLAND® kabelgjennomføringer med EMC for beskyttelse mot elektromagnetisk forstyrrelser. For å beskytte mot slike forstyrrelser tilbyr vi deg forskjellige tilnærminger til EMC-kabelgjennomføringer som sikrer effektiv skjerming.
Her er noen lydfiler
Effektiv kabelhåndtering starter med riktig valg av kabelinnføring. I styreskap, maskiner og industrielle installasjoner påvirker dette valget ikke bare hvor enkel installasjonen blir, men også driftssikkerheten og levetiden til hele systemet. Ved å velge riktig løsning fra starten av kan du redusere både installasjonstiden og risikoen for fremtidige driftsforstyrrelser. I denne guiden ser vi nærmere på forskjellen mellom kabelgjennomføringer og kabelnipler, og når det er riktig å velge den ene eller den andre løsningen. Med produkter fra Conta-Clip og WISKA tilbyr vi i OEM Automatic løsninger som dekker alt fra fleksible installasjoner til krevende industrimiljøer.
MagikNUT® er utformet som en komplett løsning som fungerer som kontramutter og har EMC skjermforbindelse.
Wiska satte en ny standard når de for 10 år siden lanserte VentGLAND, pustende kabelnipler som effektivt beskytter mot kondensering og trykkoppbygging.
Han DDD-serien er utviklet for installasjoner der mange signaler skal overføres på begrenset plass. Med opptil 55–107 poler i én og samme kontakt gir serien betydelig plassbesparelse sammenlignet med tidligere løsninger, samtidig som overføringskapasiteten opprettholdes på 250 V og 10 A.
Utviklingen av mobile kjøretøy går raskt. Kravene til sikkerhet, levetid, miljøytelse og avansert funksjonalitet øker, samtidig som kjøretøyene må være kostnadseffektive, robuste og enkle å vedlikeholde. Hos OEM Automatic støtter vi deg gjennom hele prosessen. Med bred teknisk kompetanse og tett samarbeid med ledende produsenter hjelper vi deg med å velge riktige komponenter for de mest krevende miljøene.
Ved installasjon av industrielle kontakter er tid, pålitelighet og fleksibilitet avgjørende faktorer. Med Push-In-tilkoblingsteknologi fra HARTING får du en løsning som kombinerer opptil 30 prosent kortere monteringstid med verktøyfri håndtering og høy kontaktsikkerhet. Hos OEM Automatic tilbyr vi Push-In-teknologien som en del av HARTINGs brede Han-portefølje for deg som vil gjøre feltarbeidet enklere og samtidig øke kvaliteten og effektiviteten i installasjonene dine.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Gjenger metriske | Kabeldiameter maks. | Kabeldiameter min. | Lengde gjenger | Lengde total maks. | Lengde total min. | Nøkkelstørrelse | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kabelnippel M20 messing VentGland EMC. Ø=6-13 mm
Artikkel:
10065906
Kopiert
|
M20x1,5
|
13 mm
|
6 mm
|
6 mm
|
50 mm
|
41 mm
|
24 mm
|
|
||
|
Kabelnippel M25 messing VentGland EMC. Ø=9-17 mm
Artikkel:
10065907
Kopiert
|
M25x1,5
|
17 mm
|
9 mm
|
7 mm
|
52 mm
|
43 mm
|
29 mm
|
|
||
|
Kabelnippel M32 messing VentGland EMC. Ø=13-21 mm
Artikkel:
10065908
Kopiert
|
M32x1,5
|
21 mm
|
13 mm
|
8 mm
|
56 mm
|
47 mm
|
36 mm
|
|
||
|
Kabelnippel M40 messing VentGland EMC. Ø=16-28 mm
Artikkel:
10065909
Kopiert
|
M40x1,5
|
28 mm
|
16 mm
|
8 mm
|
70 mm
|
57 mm
|
46 mm
|
|
||
|
Kabelnippel M50 messing VentGland EMC. Ø=21-35 mm
Artikkel:
10065910
Kopiert
|
M50x1,5
|
35 mm
|
21 mm
|
9 mm
|
77 mm
|
64 mm
|
55 mm
|
|
||
|
Kabelnippel M63 messing VentGland EMC. Ø=34-48 mm
Artikkel:
10065911
Kopiert
|
M63x1,5
|
48 mm
|
34 mm
|
10 mm
|
83 mm
|
69 mm
|
68 mm
|
|
Velg variant i listen