CONTA-CLIP
Generell info |
|
|---|---|
| Montering | Skrue, Split |
| Farge | Svart |
| Lengde | 100 mm |
| Bredde | 70 mm |
| Høyde | 25,8 mm |
| Monteringshøyde | 11 mm |
Monteringsinformasjon |
|
| Utsparingslengde | 68,5 mm |
| Width of cutout | 36 mm |
| Antall skruehull | 4 pc |
| Diameter på skruehull | 5,5 mm |
| Festeskruer | M5 |
| Torque of the fixing screws | 3 |
Materiale |
|
|---|---|
| Materiale | Polyamid 6.6 |
| Glassfiberforsterket | Ja |
| Flammeklasse | V-0 |
| Tetningsmateriale | Polyurethane |
| Silikonfri | Ja |
| Halogenfri | Ja |
| Temperaturområde drift fra | -40 °C |
| Temperaturområde drift til | 90 °C |
Øvrig data |
|
| Tolltariffnummer | 39259020 |
| Opprinnelsesland | DE |
| Forpakningsstørrelse | 1 pc |
Systemet kan skrus direkte på overflaten, eller leveres i en variant med plastnagel, ideell for applikasjoner med begrenset tilgjengelighet.
Den delbare rammen gjør det mulig å ettermontere løsningen på eksisterende installasjoner uten at kablene må kobles fra.
Her er noen lydfiler
Effektiv kabelhåndtering starter med riktig valg av kabelinnføring. I styreskap, maskiner og industrielle installasjoner påvirker dette valget ikke bare hvor enkel installasjonen blir, men også driftssikkerheten og levetiden til hele systemet. Ved å velge riktig løsning fra starten av kan du redusere både installasjonstiden og risikoen for fremtidige driftsforstyrrelser. I denne guiden ser vi nærmere på forskjellen mellom kabelgjennomføringer og kabelnipler, og når det er riktig å velge den ene eller den andre løsningen. Med produkter fra Conta-Clip og WISKA tilbyr vi i OEM Automatic løsninger som dekker alt fra fleksible installasjoner til krevende industrimiljøer.
Lær mer om hvordan innovative kabelgjennomføringssystemer kan møte dagens industrielle utfordringer ved å spare tid, forenkle installasjonen og tilby fleksibilitet. Bli med når vi dykker ned i hvordan våre kabelgjennomføringssystemer fra Conta-Clip påvirker industrielle installasjoner.
Han DDD-serien er utviklet for installasjoner der mange signaler skal overføres på begrenset plass. Med opptil 55–107 poler i én og samme kontakt gir serien betydelig plassbesparelse sammenlignet med tidligere løsninger, samtidig som overføringskapasiteten opprettholdes på 250 V og 10 A.
Utviklingen av mobile kjøretøy går raskt. Kravene til sikkerhet, levetid, miljøytelse og avansert funksjonalitet øker, samtidig som kjøretøyene må være kostnadseffektive, robuste og enkle å vedlikeholde. Hos OEM Automatic støtter vi deg gjennom hele prosessen. Med bred teknisk kompetanse og tett samarbeid med ledende produsenter hjelper vi deg med å velge riktige komponenter for de mest krevende miljøene.
Ved installasjon av industrielle kontakter er tid, pålitelighet og fleksibilitet avgjørende faktorer. Med Push-In-tilkoblingsteknologi fra HARTING får du en løsning som kombinerer opptil 30 prosent kortere monteringstid med verktøyfri håndtering og høy kontaktsikkerhet. Hos OEM Automatic tilbyr vi Push-In-teknologien som en del av HARTINGs brede Han-portefølje for deg som vil gjøre feltarbeidet enklere og samtidig øke kvaliteten og effektiviteten i installasjonene dine.
I Norge har vi et avansert og godt utbygget system for håndtering av vann og avløp. Systemet er avgjørende for både folkehelsen, miljøet og en bærekraftig samfunnsutvikling. Det norske vann- og avløpssystemet (ofte forkortet til VA-systemet) omfatter produksjon og distribusjon av drikkevann, samt innsamling, transport og rensing av avløpsvann.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Ytterdiameter | Montering | Farge | Lengde | Bredde | Høyde | Monteringshøyde | Utsparingslengde | Width of cutout | Antall skruehull | Diameter på skruehull | Festeskruer | Torque of the fixing screws | Materiale | Glassfiberforsterket | Flammeklasse | Tetningsmateriale | Silikonfri | Halogenfri | Temperaturområde drift fra | Temperaturområde drift til | Tolltariffnummer | Opprinnelsesland | Forpakningsstørrelse | Rivet head diameter | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KDS-BS 6/10, Skruefeste, svart
Artikkel:
29000.4
Kopiert
|
|
Skrue, Split
|
Svart
|
100 mm
|
70 mm
|
25,8 mm
|
11 mm
|
68,5 mm
|
36 mm
|
4 pc
|
5,5 mm
|
M5
|
3
|
Polyamid 6.6
|
Ja
|
V-0
|
Polyurethane
|
Ja
|
Ja
|
-40 °C
|
90 °C
|
39259020
|
DE
|
1 pc
|
|
|
||
KDS-BS 8/16, Skrufeste, Svart
Artikkel:
29001.4
Kopiert
|
|
Skrue, Split
|
Svart
|
120 mm
|
70 mm
|
11 mm
|
11 mm
|
91 mm
|
46 mm
|
4 pc
|
5,5 mm
|
M5
|
3
|
Polyamid 6.6
|
Ja
|
V-0
|
Polyurethane
|
Ja
|
Ja
|
-40 °C
|
90 °C
|
39259020
|
DE
|
1 pc
|
|
|
||
KDS-BS 10/24, Skrufeste, Svart
Artikkel:
29002.4
Kopiert
|
|
Skrue, Split
|
Svart
|
147 mm
|
70 mm
|
11 mm
|
11 mm
|
113,5 mm
|
46 mm
|
4 pc
|
5,5 mm
|
M5
|
3
|
Polyamid 6.6
|
Ja
|
V-0
|
Polyurethane
|
Ja
|
Ja
|
-40 °C
|
90 °C
|
39259020
|
DE
|
1 pc
|
|
|
||
KDS-BC 6/10, Plastnaglefeste, Svart
Artikkel:
29003.4
Kopiert
|
|
Nagle, Split
|
Svart
|
100 mm
|
70 mm
|
11 mm
|
11 mm
|
91 mm
|
46 mm
|
|
5,5 mm
|
M5
|
|
Polyamid 6.6
|
Ja
|
V-0
|
Polyurethane
|
Ja
|
Ja
|
-40 °C
|
90 °C
|
39259020
|
DE
|
1 pc
|
|
|
||
KDS-BC 8/16, Plastnaglefeste, Svart
Artikkel:
29004.4
Kopiert
|
|
Nagle, Split
|
Svart
|
120 mm
|
70 mm
|
11 mm
|
11 mm
|
91 mm
|
46 mm
|
|
5,5 mm
|
M5
|
|
Polyamid 6.6
|
Ja
|
V-0
|
Polyurethane
|
Ja
|
Ja
|
-40 °C
|
90 °C
|
39259020
|
DE
|
1 pc
|
|
|
||
KDS-BC 10/24, Plastnaglefeste, Svart
Artikkel:
29005.4
Kopiert
|
|
Nagle, Split
|
Svart
|
147 mm
|
70 mm
|
11 mm
|
11 mm
|
113,5 mm
|
46 mm
|
|
5,5 mm
|
M5
|
|
Polyamid 6.6
|
Ja
|
V-0
|
Polyurethane
|
Ja
|
Ja
|
-40 °C
|
90 °C
|
39259020
|
DE
|
1 pc
|
|
|
||
KDS-BC-Clip, plastnagler for BC børsteramme
Artikkel:
29006.4
Kopiert
|
5 mm
|
|
Svart
|
6 mm
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TPE
|
|
V-0
|
|
Ja
|
Ja
|
-40 °C
|
90 °C
|
39269097
|
DE
|
100 pc
|
11 mm
|
|
Velg variant i listen