TECHNOSOFT
| Analoge innganger | 2 |
|---|---|
| Control type | Elektronisk kamera, Elektronisk giring, Posisjon, Hastighet, Moment |
| Digitale innganger | 4 pc |
| Digitale utganger | 4 pc |
| Effekt | 800 W |
| Kommunikasjon | CANopen, RS232, TMLCAN |
| Maks strøm | 20 A |
| Matespenning | 12 V DC, 24 V DC, 36 V DC, 48 V DC, 56 V DC, 72 V DC |
|---|---|
| Mulige motortyper | PMSM motor, Stemmespole aktuator, Børsteløs DC motor, Steppermotor, Lineær motor, DC |
| Strøm nominell | 10 A |
| Supplier | Technosoft |
| Tilbakemelding for posisjonering | 1 Vpp Sin/Cos, BISS-C, Inkrementell, Digitala halleffektsensorer, EnDat 2.2, Sensorløs, SSI, Tachogenerator |
| Vekt | 240 g |
iPOS er Technosofts nyeste familie av intelligente servostyringer. Intelligensen er videreutviklet og dimensjonene redusert, noe som har resultert i en ultrakompakt motorstyring med svært høy komponenttetthet.
Her er noen lydfiler
Finske Electromen leverer motorstyringer til de fleste applikasjoner. Alt fra enkle motorstartere til avanserte konfigurerbare styringer.
Electromen EM-241C er et av våre mest populære styrekort, og denne smarte enheten byr på mange muligheter. Siden vi ofte får spørsmål om innstillinger og funksjoner på EM-241C, gir vi i denne artikkelen en grundigere gjennomgang av ulike parameterinnstillinger.
I mange år har xenon strobeteknologi vært mye brukt for å skape kraftige varslingssignaler. I dag har LED teknologi blitt den nye standarden innen industriell varsling, med store fordeler innen ytelse, pålitelighet og visuell oppfattelse.
Effektiv kabelhåndtering starter med riktig valg av kabelinnføring. I styreskap, maskiner og industrielle installasjoner påvirker dette valget ikke bare hvor enkel installasjonen blir, men også driftssikkerheten og levetiden til hele systemet. Ved å velge riktig løsning fra starten av kan du redusere både installasjonstiden og risikoen for fremtidige driftsforstyrrelser. I denne guiden ser vi nærmere på forskjellen mellom kabelgjennomføringer og kabelnipler, og når det er riktig å velge den ene eller den andre løsningen. Med produkter fra Conta-Clip og WISKA tilbyr vi i OEM Automatic løsninger som dekker alt fra fleksible installasjoner til krevende industrimiljøer.
De nye S202A-MC sensorene gir omfattende konfigurasjonsmuligheter og er utviklet for å dekke et bredt spekter av industrielle applikasjoner. Å sikre maksimal produktivitet og brukersikkerhet i systemet ditt har aldri vært enklere.
Den nye F-gassforordningen (EU) 2024/573 endrer forutsetningene for kjøle- og klimasystemer i industrielle applikasjoner. Skjerpede krav til fluorerte klimagasser innebærer at mange eksisterende løsninger fases ut over tid, samtidig som feil teknologivalg kan bli kostbare på sikt.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Kommunikasjon | Tilbakemelding for posisjonering | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
P029.025.E201 - 80V, 10A, cl.frame, Enc, CAN
Artikkel:
IPOS8010 BX-CAN
Kopiert
|
CANopen, RS232, TMLCAN
|
1 Vpp Sin/Cos, BISS-C, Inkrementell, Digitala halleffektsensorer, EnDat 2.2, Sensorløs, SSI, Tachogenerator
|
|
||
|
P029.025.E221 - 80V, 10A, cl.frame, Enc, EtherCAT
Artikkel:
IPOS8010 BX-CAT
Kopiert
|
RS232, EtherCAT
|
SSI, BISS-C, EnDat 2.2, 1 Vpp Sin/Cos, Inkrementell, Digitala halleffektsensorer, Sensorløs, Tachogenerator
|
|
Velg variant i listen