| Antall faser | 3 |
|---|---|
| Antall poler | 20 |
| Effekt | 440 W |
| Frontstørrelse | 85 mm |
| Hastighet nominell | 2950 omdr/min |
| Induktans | 0,28 mH |
| Isolasjonsklasse | B |
| Isolasjonsresistans | 100 MΩ |
| Lengde | 27,5 mm |
| Maks. strøm | 35,5 A |
| Matespenning | 48 V DC |
|---|---|
| Moment maks | 4,66 |
| Momentkonstant | 0,15 Nm/A |
| Nominelt moment | 1,44 |
| Omgivelsestemperatur | od -20°C do +50°C |
| Resistans | 0,25 Ω |
| Returning voltage EMK | 8,9 Vrms/krpm |
| Supplier | Fulling |
| Vekt | 0,42 kg |
Ved å kun bruke stator og rotor er det mulig å integrere motoren som en del av applikasjonen. Dette gir også lavere støynivå, siden færre komponenter brukes, samtidig som man oppnår høy effektivitet og redusert vedlikeholdsbehov. Med denne 85mm rammeløse motoren fra Fulling får du disse fordelene kombinert med fordelene ved børsteløs teknologi. Motorene egner seg godt innen robotteknikk, medisinsk utstyr og pakkemaskiner.
Her er noen lydfiler
Vi har utvidet sortimentet vårt og startet samarbeid med den danske produsenten NTF Aalborg A/S. NTF er kjent for sikkerhetsgjerder i rustfritt stål av høy kvalitet, utviklet for krevende industrielle miljøer.
I mange år har xenon strobeteknologi vært mye brukt for å skape kraftige varslingssignaler. I dag har LED teknologi blitt den nye standarden innen industriell varsling, med store fordeler innen ytelse, pålitelighet og visuell oppfattelse.
Effektiv kabelhåndtering starter med riktig valg av kabelinnføring. I styreskap, maskiner og industrielle installasjoner påvirker dette valget ikke bare hvor enkel installasjonen blir, men også driftssikkerheten og levetiden til hele systemet. Ved å velge riktig løsning fra starten av kan du redusere både installasjonstiden og risikoen for fremtidige driftsforstyrrelser. I denne guiden ser vi nærmere på forskjellen mellom kabelgjennomføringer og kabelnipler, og når det er riktig å velge den ene eller den andre løsningen. Med produkter fra Conta-Clip og WISKA tilbyr vi i OEM Automatic løsninger som dekker alt fra fleksible installasjoner til krevende industrimiljøer.
De nye S202A-MC sensorene gir omfattende konfigurasjonsmuligheter og er utviklet for å dekke et bredt spekter av industrielle applikasjoner. Å sikre maksimal produktivitet og brukersikkerhet i systemet ditt har aldri vært enklere.
Den nye F-gassforordningen (EU) 2024/573 endrer forutsetningene for kjøle- og klimasystemer i industrielle applikasjoner. Skjerpede krav til fluorerte klimagasser innebærer at mange eksisterende løsninger fases ut over tid, samtidig som feil teknologivalg kan bli kostbare på sikt.
Inxpect Safety Studio setter en ny standard for 3D-konfigurering. Programvaren gjør planlegging av sensorsystemer mer intuitiv, raskere og mer visuelt oversiktlig. Du får bedre kontroll gjennom hele prosessen, og konfigurasjonen løftes til et nytt nivå. Utforsk mulighetene og ta neste steg innen sikkerhetsteknologi.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Artikler | Effekt | Hastighet nominell | Induktans | Lengde | Maks. strøm | Moment maks | Momentkonstant | Nominelt moment | Resistans | Returning voltage EMK | Vekt | Pris | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Børsteløs frameless motor
Artikkel:
FL85BL13
Kopiert
|
440 W
|
2950 omdr/min
|
0,28 mH
|
27,5 mm
|
35,5 A
|
4,66
|
0,15 Nm/A
|
1,44
|
0,25 Ω
|
8,9 Vrms/krpm
|
0,42 kg
|
|
||
|
Børsteløs frameless motor
Artikkel:
FL85BL23
Kopiert
|
732 W
|
3500 omdr/min
|
0,12 mH
|
35 mm
|
45 A
|
6
|
0,11 Nm/A
|
2
|
0,1 Ω
|
8,3 Vrms/krpm
|
0,58 kg
|
|
Velg variant i listen